Biržas

Kripto biržas Coinbase vadītājs: man ir daudz bitkoinu

Coinbase vadītāja intervija

Grejak/Depositphotos

ASV lielākās biržas Coinbase vadītājs Braiens Armstrongs sarunā ar Morgan Creek Capital vadošo partneri Antoniju Pompliano paziņoja, ka viņam “ir daudz bitkoinu”.

Kompānijas, kuras ieņēmumi 98% apmērā sastāv no komisijas maksām, kas tiek iekasētas par dažādu kriptovalūtu pirkšanas un pārdošanas darījumiem, vadītājs atzinis, ka “bitkoins ir tas, kas mani pirmām kārtām piesaistīja kripto sfērai. Un es joprojām esmu saglabājis tādu interesi [par šo kriptovalūtu]… man ir daudz bitkoinu… Es domāju, ka šis aktīvs kaut kādā ziņā būs vienmēr – kā, piemēram, zelts”.

Viņš arī piebilda: “es redzu, ka ir interese par dažādiem digitālajiem aktīviem. Un, manuprāt, kopumā tas ir labi. Kā zināms – Coinbase vienmēr cenšas būt objektīva gan pret tiem aktīviem, kas vinnē, gan tiem, kuri zaudē”.

Armstrongs uzskata, ka sociālajā tīklā Twitter pārstāvētie viedokļi saistībā ar kriptovalūtām neatspoguļo to, ko vairākums domā par tiem vai citiem jautājumiem. Kā teica Coinbase vadītājs:

“Es uzskatu, ka pasaulē būs vairāki duči blokķēžu, bet tostarp miljoni vai miljardi monētu… ”.

Armstronga teiktais par to, ka pasaulē būs daudz mazāk blokķēžu, nekā tokenu, norāda uz to, ka viņš uzskata par perspektīvu ekosistēmu attīstību ap populārajiem dalītajiem reģistriem. Piemēram, decentralizēto finanšu sfēra (DeFi) lielākajā daļā projektu paļaujas uz vienu blokķēdi – Ethereum. Tieši šis apstāklis, ​​acīmredzot, izraisa to, ka institucionālie investori pēdējā laikā vairāk interesējas par Ethereum fjūčeriem – nekā par bitkoiniem, kam pievērš uzmanību JP Morgan. Turklāt tai pašā JP Morgan sniegta neparasta prognoze saistībā ar Ethereum līdzsvara cenu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top