Visas ziņas

Starptautiskais forums Blockchain Life 2018

 

Sanktpēterburgā notika viens no lielākajiem starptautiskakjiem forumiem Blockchain Life 2018

Krievijā, Sanktpēterburgā notika viens no lielākajiem starptautiskakjiem forumiem Blockchain Life 2018, kas bija veltīts blokķēdes tehnoloģijai, kriptovalūtai un tās ieguvei.

Pasaules mēroga pasākumu pārstāvēja kriptovalūtas nozares vadošo kompāniju speciālisti, ieskaitot pārstāvjus no kriptovalūtas apmaiņas platformām (Okex, Huobi, utt.), kriptovalūtas nozares giganti Bitmain, Bitfury un Btc.com, kā arī nozīmīgākie kriptovalūtu projektu izstrādātāji un menedžeri (Bitcoin Gold, NEM, utt.), vadošie Āzijas fondi, kas pēta jaunos blokķēdes tehnoloģijas nozares uzņēmumus.

Divu dienu laikā forumā pulcējās vairāk nekā 4,000 dalībnieku no dažādām pilsētām un valstīm. Vienuviet tikās kriptovalūtas fondu pārstāvji no visas pasaules, kā arī privātie investori, kriptovalūtu tirgotāji, ICO projektu pārstāvji, uzņēmēji, kriptovalūtas ieguvēji un jaunie kriptovalūtas pasaules entuziasti. Forumā tika paziņots par jaunajām iekārtām no vadošajiem ražotājiem, starptautiskās kompānijas noslēdza partnerību un pasākuma dalībniekiem bija iespēja personīgi komunicēt ar pasaules vadošajiem nozares pārstāvjiem.

Forumā nozares nozīmīgākie pārstāvji uzstājās ar lieliskām prezentācijām: Rodžers Vers (Roger Ver) (Bitcoin.com), Sergejs Khitrovs (Sergey Khitrov) (Listing.Help, Icotop.io), Anatolijs Kaplāns (Anatoly Kaplan) (ForkLog), Vita Jedlička (Vit Jedlička) (Liberland prezidente), Tons Vejs (Tone Vays) (tirgotājs un analītiķis), Džeisons Hu (Jason Hu) (Pasaules Blokķēdes Organizācija), Kalids Dianovs (Khalid Dianov) (BigX) un citi ievērojamākie pārstāvji.

Foruma nozīmīgākā sadaļa bija tematiskā sekcija “Valsts un blokķēde”, kurā uzstājās Krievijas Valsts domes kriptovalūtas darba grupas galvenā vadītāja Elīna Sidorenko, Vnesheconombank valdes priekšsēdētāja padomnieks Vladimirs Demins, Sanktpēterburgas gubernatora padomnieks Artjoms Šeikins, Krievijas Federācijas Valsts domes ekspertu padomes locekle digitālās ekonomikas un blokķēdes tehnoloģijas jomā Venēra Šaidulina. Sekciju vadīja foruma galvenais organizators Sergejs Khitrovs.

“Runājot par projektiem un to saistību ar “blokķēdes tehnoloģiju”, ir jānorāda, ka ne vienmēr tiem ir jābūt kompānijas galvenajiem projektiem. Nav arī svarīgi, vai projektu nosaukumā parādās vārds blokķēde. Pats būtiskākais ir mazināt cilvēkos  šaubas par blokķēdes tehnoloģijas nozīmīgumu. Tiklīdz kā cilvēki sāks ticēt šīs tehnoloģijas panākumiem un pozītīvajiem ieguvumiem, uzreiz pamanīsim citu attieksmi pret šo nozari, ”uzsvēra Demins attiecībā uz blokķēdes tehnoloģijas popularizēšanas aspektu.

Viens no neaizmirstamākajiem foruma posmiem bija ICO projektu prezentācijas, ar kurām uzstājās investori un kriptovalūtas fondu pārstāvji no dažādām valstīm – sākot no Itālijas līdz pat Ķīnai. ICO sesijas laikā bija vērojamas 15 inovatīvu projektu prezentācijas, no kurām visievērojamākās bija: HYGH mediju reklāmas platformas, CoinStruction daudzfunkcionālās kriptovalūtas apmaiņas platformas un Blueshare tokenu sistēmas projektu pārstāvju prezentācijas.

Foruma organizators ir vadošā pasaules mēroga kriptovalūtas platformu projektu pozicionēšanas aģentūra – Listing.help

Foruma ģenerālsponsors bija starptautiskā platforma Goldjob. Pasākuma nozīmīgākie partneri bija Šveices digitālo aktīvu birža – BigX. Foruma dimanta sponsori: starptautiskā aģentūra Listing.Help, Bitlish kriptvalūtas apmaiņas platforma, ICOTOP reitingu aģentūra un SIMEX kriptovalūtas apmaiņas platforma.

Pēc šī veiksmīgi organizētā pasākuma Krievijā 2019. gada pavasarī organizatori plāno rīkot šāda veida pasākumu Āzijā, Singapūrā.

Konferences Blockchain Life 2018 fotogalerija

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top