Tehnoloģijas

Honda visā pasaulē atsauc 1,4 miljonus automašīnu

Honda visā pasaulē atsauc 1,4 miljonus automašīnu

PaulLP/Shutterstock.com

Honda ir apstiprinājusi atsaukumu 1,4 miljoniem auto visā pasaulē. Iemesls – identificētie degvielas sūkņa darbības traucējumi.

Līdz šim uzņēmums nav saņēmis nevienu ziņojumu par ceļu satiksmes negadījumiem vai ievainojumiem, kas radušies šīs nepilnības dēļ. Degvielas sūkņa defekta  gadījumā automašīna var apstāties kustībā vai arī īpašnieks nevarēs to iedarbināt.

Atsaukums iekļauj tādus modeļus kā 2018. un 2019. gada Honda Accord, Acura NSX, Civic Hečbeks, Civic Type R un Civic Type HR-V. Sarakstā ir arī 2019. gada sporta hibrīds Acura RDX / RLX / RLX, Honda Fit un Honda Insight 2019-2020.

Sarakstā iekļauto automašīnu īpašniekiem ir jānogādā automašīna pie Hondas pārstāvjiem, kur bez maksas tai nomainīs degvielas sūkni. Visi atsauktie transportlīdzekļi ir aprīkoti ar zemspiediena degvielas sūkni, kas atrodas degvielas bākā.

Neatkarīgi no tā, vai esat iegādājies savu automašīnu lietotu vai jaunu, dīlerim ir jānovērš atklātais defekts bez maksas. Latvijā vēl nav izziņota informācija par konkrēto mašīnu defektu.

Avots: Slashgear

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top