Tehnoloģijas

ID. Buzz un ID. Buzz Cargo iepriekšpārdošana Latvijā sāksies 2022. gada jūnijā

ID. Buzz un ID. Buzz Cargo iepriekšpārdošana Latvijā sāksies 2022. gada jūnijā

 

Šo piektdien Vācijā sāksies jaunā ID. Buzz un ID. Buzz Cargo iepriekšpārdošana, bet Latvijā tā paredzēta no 2022. gada 14. jūnija. Piecvietīgā ID. Buzz sākumcena būs 59 850 eiro, savukārt ID. Buzz Cargo būs pieejams no 56 250 eiro. Pirmie automobiļi Baltijā būs pieejam šī gada nogalē.

Volkswagen komerctransporta nodaļa ar šiem automobiļiem piedāvā praktisku elektrisku pārvietošanos ikvienam, kuram nepieciešams vairāk vietas dzīvošanai un darbam. Automobiļi pārvietojoties nerada izmešus, tie ir pieslēgti tīklam un digitalizēti. Jaunākā programmatūra tiek nodrošināta, izmantojot bezvadu atjauninājumus, un, pateicoties elektromotoram, tie ir ekonomiski.

MEB platforma

Jaunais ID. Buzz tiek ražots uz modulārās elektromobiļu platformas (MEB), kā arī ir aprīkots ar šobrīd ID. saimē lielāko akumulatoru. Uzlādējamais litija jonu akumulators nodrošina 77 kWh (82 kWh bruto) enerģijas un piegādā elektrību 150 kW (204 ZS) aizmugurē uzstādītajam elektromotoram ar 310 Nm griezes momentu, uzsākot kustību no stāvēšanas stāvokļa. WLTP degvielas patēriņš: 20,6 kWh/100 km (Cargo: 20,4 kWh/100 km). Nobraukuma rezerve līdz 423 km (Cargo: 425 km).

ID. Buzz un ID. Buzz Cargo iepriekšpārdošana Latvijā sāksies 2022. gada jūnijā

ID.Buzz Cargo

ID. Buzz un ID. Buzz Cargo iepriekšpārdošana Latvijā sāksies 2022. gada jūnijā

ID.Buzz

Asistentu sistēmas – ceļā uz automatizētu braukšanu

Starp ID. Buzz asistentu sistēmām ir tādas inovatīvi savstarpēji savienotas tehnoloģijas kā Memory Function automatizētai automobiļa novietošanai stāvvietā pa iepriekš saglabātu maršrutu, Car2X sistēma brīdinājumiem par netālu esošu bīstamību un jaunākā Travel Assist versija, kas iekļauj pūļa datu izmantošanu. Sistēmas robežās Travel Assist ar pūļa datiem daļēji automatizēti atvieglo vadību uz priekšu un sāniem visā ātruma diapazonā, kā arī pirmo reizi atbalsta joslu maiņu uz lielceļiem (90 km/h un lielākā ātrumā). ID. Buzz būs iespējams nodrošināt līdz pat 35 asistentu sistēmām, ja automobilī būs jaunākā programmatūras versija, ko var iegūt ar bezvadu atjauninājumiem.

ID. Buzz un ID. Buzz Cargo iepriekšpārdošana Latvijā sāksies 2022. gada jūnijā

Pasažieru un bagāžas nodalījums

ID. Buzz otro sēdekļu rindu iespējams pārvietot par 150 mm uz priekšu vai atpakaļ, kā arī nolaist sadalījumā 1/3 vai 2/3. Aiz aizmugurējās sēdekļu rindas ir izvietots liels bagāžas nodalījums. Aizpildot to līdz standarta bagāžas pārsega augstumam, nodalījuma ietilpība sasniedz 1 121 litru. Ja aizmugurējā sēdekļu rinda ir nolaista un tiek izmantota visa kravas telpa, tilpums palielinās līdz pat 2 205 litriem.

Tajā pašā laikā ID. Buzz Cargo standarta aprīkojumā aiz sēdekļiem ir fiksēts nodalījums, kas atdala priekšējo daļu no kravas telpas. Tās lielums ir 3,9 m3, un tajā pietiek vietas divām eiropaletēm, ko var ievietot starp riteņu arkām ne vien gareniski, bet arī sāniski. Maksimālais kravas telpas garums grīdas līmenī ir 2,20 metri, bet maksimālais kravas platums sasniedz 1,73 metrus. Automobiļa maksimālā kravnesība ir 650 kg. Kravu iespējams nostiprināt, izmantojot sešus stiprinājuma gredzenus izturīgajā grīdā un pēc izvēles arī stiprinājuma sliedes sānu sienās.

No konceptauto līdz sērijveidā ražotam ID. Buzz: kā tika radīts elektriskais komercauto? (VIDEO)

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top