Visas ziņas

IKEA kopīgi ar ASUS ROG izlaidīs mēbeļu līniju geimeriem

ASUS Republic of Gamers un IKEA
Spēļu perifērijas ierīces un mēbeles var būtiski patukšot to geimeru maciņus, kuriem patīk agresīvs dizains un RGB apgaismojums. Pateicoties ASUS Republic of Gamers un IKEA sadarbībai – tas var mainīties.

Mēbeles geimeriem

Kompānijas nolēma izlaist kopīgu “pieejamu spēļu mēbeļu” līniju geimeriem, kurā būs 30 dažādi produkti. Preses relīzē teikts, ka furnitūra tiks izstrādāta Šanhajas IKEA Product Development Center, bet dizainu izstrādā ROG puiši, kurus atbalsta geimeri un “videospēļu cienītāji”.

“Apvienojoties ar ROG, IKEA vēlas apvienot savas zināšanas mājas interjera jomā ar ROG pieredzi ekskluzīvas spēļu pieredzes izveidē”, – raksta kompānija.

Diemžēl IKEA nav precizējusi, kas tieši ietilps pieejamu spēļu mēbeļu līnijā, tādēļ var tikai minēt. Visticamāk, ka kolekcijā būs spēļu krēsli un galdi.

“ROG ar savu ilggadējo pieredzi inovatīvu spēļu risinājumu sniegšanā geimeriem labi pārzina spēļu kopienu. Kopā ar IKEA – kā ekspertu mājas interjera jomā – mēs domājam, ka mūsu sadarbība ļaus spēlētājiem radīt tādu spēļu telpu, kādu viņi vienmēr ir vēlējušies”, – sacīja ASUS Gaming Gear izpilddirektors Kriss Huangs.

Avots: IKEA

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top