Pasākumi

Jaunās “ŠKODA Fabia Monte Carlo” Baltijas pirmizrāde (Video)

“Monte Carlo” ir augstākā aprīkojuma līnija “Fabia” modelim, pārdomātie akcenti piešķir automobilim sportisku izskatu un dinamiskāku braukšanas pieredzi.

Ceturtās paaudzes “Fabia” turpina ekstraordināro “ŠKODA” veiksmes stāstu, jaunākajā modelī piedāvājot visu, kas nepieciešams, un vēl nedaudz vairāk. Divdesmit divus gadus pēc savas debijas, mazais auto ir emocionālāks un dinamiskāks kā jebkad iepriekš. Tieši uz izstādi “Auto 2022”, dažus mēnešu pēc pirmizrādes, izstādes apmeklētājiem Latvijā bija iespēja apskatīt “ŠKODA Fabia Monte Carlo” versiju.

Šī ir augstākā aprīkojuma līnija paaudzes “Fabia” modelim, pārdomātie akcenti piešķir automobilim sportisku izskatu un dinamiskāku braukšanas pieredzi.
“ŠKODA Fabia” vienmēr izstaro spēku un pārliecību tomēr “Fabia Monte Carlo” dizains ar sportiskiem melniem elementiem rada vēl emocionālāku izteiksmi un lielāku dinamiku.
Salons dekorēts ar sarkanām detaļām un oglekļa šķiedras dekoru, pārliecinoši demonstrējot sportisko stilu, tajā pašā laikā nezaudējot savu praktiskumu.

Jaunās “ŠKODA Fabia Monte Carlo” Baltijas pirmizrāde

“Fabia Monte Carlo” ir daudz pievilcīga aprīkojuma jūsu komfortam un drošībai, tostarp sporta stūre, “Monte Carlo” dizaina priekšējais panelis LED vides apgaismojums un uzlabotas palīgsistēmas, kas rada baudu braukt.

Jaunās “ŠKODA Fabia Monte Carlo” Baltijas pirmizrāde

“ŠKODA Fabia Monte Carlo” pieejama ar progresīvu un efektīvu EVO saimes benzīna dzinēju izvēli jaudas diapazonā no 81 kW (110 ZS) līdz 110 kW (150 ZS). Par 15 mm zemāka sporta piekare ar stingrāku amortizāciju ir vēl viena papildus iespēja un padarīs jūsu “Fabia Monte Carlo” par veiklu pilsētas automobili.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top