Bez tēmas

KEBA izraudzīts par ekskluzīvo piegādātāju Honda Power Charger – oriģinālajai uzlādes stacijai elektriskajam automobilim Honda e

KEBA izraudzīts par ekskluzīvo piegādātāju Honda Power Charger

Pirms pirmās elektriskās automašīnas Honda e laišanas tirgū KEBA izraudzīts par ekskluzīvo piegādātāju Honda Power Charger pie sienas stiprināmajām uzlādes stacijām, kuru izstrāde veikta apvienojot spēkus.

Lūkojoties pēc partneriem uzlādes stacijas izstrādei, Honda Access Europe NV izvēlējies KEBA, kas ir tehnoloģiju eksperts ar izstrādes un ražošanas pieredzi Austrijā.

Honda pārdošanas nodaļas vecākais vadītājs Bruno Lambrehts norāda: “Izvēles process bija ļoti rūpīgs, un mēs esam priecīgi sadarboties ar KEBA, kas ir inteliģentu uzlādes staciju eksperts.”

Inteliģenta un ērta uzlāde

Inteliģenta un ērta uzlāde

Uzlādes stacija ir vienkārša lietošanā un to viegli iespējams integrēt jau esošajās viedo mājokļu tehnoloģijās. Tās pieejamas dažādos modeļos un paredzētas, lai nevainojami pielāgotos automobilim gan vizuāli, gan funkcionāli. Turklāt vairākas funkcijas atvieglo uzlādi un ietaupa līdzekļus.

“Tāpat kā Honda, mēs vienmēr cenšamies sniegt augstākā līmeņa tehnoloģijas, un esam priecīgi, ka Honda izvēlējusies uzticēties mums. Mēs saviem partneriem piedāvājam premium inovatīvus risinājumus,” skaidro KEBA AG vadītājs Gerhards Luftenšteiners.

Honda elektroauto uzlade

Par KEBA Electric Mobility

KEBA ir viens no pasaulē vadošajiem inteliģentu uzlādes staciju ražotājiem. Ar KeContact P30 elektrisko automobiļu uzlādi iespējams veikt droši un uzticami. Pateicoties dažādām saskarnēm, iespējama arī pieslēgšanās pie tīkla, padarot šo staciju par inteliģentu saziņas un kontroles centru.

Par KEBA

KEBA AG dibināts 1968. gadā, un ir veiksmīgs Lincā, Austrijā bāzēts elektroniskas uzņēmums. Vairāk nekā 50 gadus ar moto “Automatizēšana ar inovācijām” KEBA izstrādājis un ražojis inovatīvus augstākās kvalitātes automatizācijas risinājumus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top