Visas ziņas

Ķīnas muita aiztur sievieti, kurai krūšturī atrod 350 Nintendo Switch kārtridžus

Ķīnas muita aizturēja sievieti, kurai krūšturī bija 350 Nintendo Switch kārtridži

Vairāk nekā 300 Nintendo Switch spēļu kārtridži sievietes krūšturī gandrīz nelegāli tikai nogādāti Ķīnā, taču muitā kaut kas tomēr nogāja greizi.

Ķīnas muitas darbinieki Liantangas ostā pamanīja sievieti, kuras uzvedība un nervozitāte pievērsa viņu uzmanību. Vienam no muitniekiem arī šķita, ka viņas krūtis “izskatās neparasti”, tāpēc viņi izsauca viņu no pasažieru rindas tālākai pārbaudei.

Pārbaudes laikā tika atklāts, ka sievietei krūšturī bija 350 Nintendo Switch kārtridži, kuras viņa mēģināja kontrabandas ceļā ievest kontinentālajā Ķīnā. Kontrabandas preču vērtība bija 70 000 juaņu (9660 ASV dolāru).

Kā raksta Tomshardware, preču importēšana vai eksportēšana no Ķīnas, nemaksājot attiecīgos nodokļus, tāpat kā lielākajā daļā valstu tiek uzskatīta par kontrabandu un ir nelikumīga. Pieņemot, ka Nintendo Switch spēles nav starp aizliegtajām vai ierobežotajām precēm, aizdomās turētajai var uzlikt naudas sodu ne vairāk kā trīs reizes lielāku par muitas nodevu, kas bija jāsamaksā par spēļu kārtridžu ievešamu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top