Pasākumi

Koronavīrusa dēļ Maskavas konference Blockchain Life 2020 pārcelta uz rudeni

Konference Blockchain Life pārcelta uz 2020 oktobri

Konferences Blockchain Life 2020 organizatori paziņojuši par pasākuma pārcelšanu uz šī gada rudeni koronavīrusa epidēmijas uzliesmojuma dēļ.

Konferencei bija jānotiek 22.-23. aprīlī Maskavā. Jaunie datumi – 2020. gada 21. un 22. oktobris.

“Sakarā ar PVO izsludināto vīrusa Covid 2019 pandēmiju, globālu situācijas pasliktināšanos Eiropas un Āzijas reģionos, robežu un avio satiksmes slēgšanu starp valstīm, KF valdības ieviestajiem ierobežojošajiem pasākumiem masu pasākumu samazināšanā – mēs pieņēmām lēmumu par 5. starptautiskā foruma Blockchain Life 2020 un prēmijas Blockchain Life Awards 2020 pārcelšanu uz 2020. gada 21.-22. oktobri”, – teikts organizatoru paziņojumā.

Visas iegādātās biļetes, sponsoru paketes un spīkeru sastāvs tiek saglabāts uz 21.-22. oktobri. Nekādas papildu darbības nav jāveic.

Turklāt, ņemot vērā sarežģīto situāciju saistībā ar pandēmijas attīstību un pasaules tirgu lejupslīdi, organizatori ir pauduši vēlmi atbalstīt starptautiskās blokķēdes un kripto kopienas  attīstību. Šai nolūkā tiks rīkoti online notikumi:

  1. No 1. aprīļa līdz 1. maijam būs atvērta lietotne Networking 2.0 visiem foruma dalībniekiem. To izmantojot, varēs iepazīties ar vajadzīgajiem cilvēkiem un uzsākt sadarbību. Nākamreiz lietotne darbam tika atvērta tikai 20. septembrī.
  2. aprīlī tiks organizēta 3 stundu ilgs bezmaksas online vebinārs ar industrijas vadošajiem ekspertiem. Tās ietvaros starptautiskie speciālisti analizēs pašreizējo tirgus stāvokli, sniegs savus komentārus par visiem satraucošajiem jautājumiem saistībā ar notiekošo un nozares nākotni, dalīsies ar insaideru informāciju un atbildēs uz jautājumiem. Sīkāka informācija par vebināru tiks paziņota tuvākajās dienās.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top