Tehnoloģijas

Latvijā ieviests jauns pakalpojums: BMW motociklu noma ar Rent A Ride

Latvijā ieviests jauns pakalpojums: BMW motociklu noma ar Rent A Ride

Pirmoreiz Baltijas valstīs ir pieejams BMW Motorrad Rent A Ride motociklu nomas pakalpojums, kas dod iespēju iznomāt BMW zīmola motociklus uz ierobežotu laiku. Latvijā interesentiem būs iespēja iznomāt kādu no vairākiem platformā pieejamajiem motocikliem oficiālajā BMW Motorrad pārstāvniecībā Inchcape Motors Latvia.

“Domājot gan par saviem esošajiem, gan potenciālajiem klientiem, mums kā oficiālajam BMW Motorrad pārstāvim Latvijā ir svarīgi palīdzēt saviem klientiem arvien pilnīgāk atklāt BMW sniegtās iespējas. Šoreiz to nodrošinām paplašinot pieejamo pakalpojuma klāstu un ieviešot jaunu pakalpojumu – ekskluzīvo BMW motociklu nomas iespēju Latvijā. Esam pagodināti, ka esam pirmie starp Baltijas valstu dīleriem, kas ir ieviesuši šo pasaules popularitāti guvušo pakalpojumu arī mūsu klientiem,” saka Andris Ustups, BMW Motorrad autocentra direktors.

Latvijā ieviests jauns pakalpojums: BMW motociklu noma ar Rent A Ride

Uzņēmuma BMW Motorrad radītā platforma Rent A Ride ir pieejama 22 valstīs Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Sadarbojoties ar partneriem un dīleriem katrā valstī, platforma piedāvā populārākos jaunos BMW motociklu modeļus nomai līdz pat 28 dienām, lai dotos sapņu ceļojumā pa skaistākajām vietām Eiropā, izmēģinātu kādu no sen kārotajiem modeļiem dzīvē, vai arī – nodrošinātu sevi ar ērtu transportlīdzekli pilsētas ielās, ātri apbraucot nevēlamus sastrēgumus.

Latvijā ieviests jauns pakalpojums: BMW motociklu noma ar Rent A Ride

Latvijā nomai šobrīd ir pieejami seši motociklu modeļi – ceļošanai un garām distancēm piemērotais R 18 Transcontinental, adrenalīnu pacilājošais R 1250 GS, piedzīvojumu braucieniem piemērotais F 850 GS, videi draudzīgais CE 04, gan pilsētas, gan lauku ceļiem piemērotais G 310 GS un atpūtas braucieniem piemērotais K 1600 B.

Lai iznomātu kādu no pieejamajiem motociklu modeļiem, ir nepieciešams personu apliecinošs dokuments, kā arī A kategorijas vadītāja apliecība. Pēc tam dodoties uz motocikla nomas platformu https://www.rentaride.com/en/ ir iespējams izvēlēties vēlamo nomas laika periodu un attiecīgo dīlera pārstāvniecību valstī, kurā ir vēlme iznomāt BMW motociklu. Izpildot visus nepieciešamos soļus vēlamā motocikla rezervācijai, atliek vien izvēlētajā laikā doties uz norādīto dīlera pārstāvniecību, lai saņemtu savu transportlīdzekli.

Latvijā ieviests jauns pakalpojums: BMW motociklu noma ar Rent A Ride

Tas nav vienīgais BMW Motorrad jaunums šajā sezonā, jau drīzumā tiks atvērts pilnībā jauns, modernizēts un lielākais BMW Motorrad salons Baltijā, bet šobrīd Rent a Ride pakalpojumu ir iespējams saņemt BMW Motorrad oficiālā dīlera autocentrā Rīgā, Dārzciema ielā 64A.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top