Tehnoloģijas

Nintendo spēle Mario Kart Live – sacīkšu trase istabā ar paplašinātās realitātes efektiem

Spēle Mario Kart Live

Foto: Nintendo

Kompānija Nintendo ir izziņojis sacīkšu spēli Mario Kart Live: Home Circuit, kurā jābrauc ar radiovadāmiem kartingiem, izmantojot Nintendo Switch konsoli.

Kā tas darbojas: automašīnai, kas ir Mario Kart Live komplektācijā, ir iebūvēta kamera, kura reāllaikā pārraida attēlu uz konsoles ekrānu. Virtuālais sacīkšu kartings, ko spēlētājs redz ekrānā, atkārto tieši tādas pašas kustības, kā radiovadāmais kartings. Savukārt Switch rada paplašināto realitāti: tas spēlētājiem redzamajam attēlam pievieno trases līnijas un bonusus. Trasi izveidot var pats spēlētājs, galvenais, lai kartings spēj pārvietoties pa to.

Mario Kart Live: Mājas trase ir paredzēta līdz pat četriem spēlētājiem. Tas nozīmē, ka jūsu draugi arī varēs pievienoties sacīkstēm – tikai viņiem vajadzēs būt savām radiovadāmām automašīnām. Šo automašīnu atrašanās vieta un manevri tiks parādīti visiem sacensību dalībniekiem.

Mario Kart Live uz Nintendo Switch konsolēm būs pieejams no 16. oktobra. Spēles cena ir 99,99 ASV dolāri. Mario Kart Live komplektācijā ietilpst tikai viena RC automašīna. Kartingu vadītāju figūriņas būs Mario un viņa brālis Luidži.

 

Avots: Nintendo

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top