Visas ziņas

Maineri uzlauzuši Nvidia GeForce RTX 3060 videokaršu aizsardzību

Izlaista NVIDIA  grafiskā procesora GeForce RTX 3060 modifikācija, kas ļaujot apiet NVIDIA noteiktos hashrate ierobežojumus.

GeForce RTX 3060 jauda mainingā ir 40-45 MH/s, taču ierobežojumu dēļ, kas nosaka maininga programmām raksturīgo slodzi, veiktspēja automātiski tiek samazināta līdz 20-25 MH/s.

Twitter lietotāja I_Leak_VN publicētajā fotoattēlā redzams, ka videokarte iegūst Ethereum kriptovalūtu ar stabilu hashrate 45 MH/s,  izmantojot Dagger Hashimoto algoritmu. Maininga rigs ar astoņām videokartēm, iekārtas kopējā jauda – 362,75 MH/s.

Vjetnamas maineru grupa Facebook apstiprināja grafiskā procesora spēju ieskrieties līdz 50 MH/s. Tas GPU veiktspēju paceļ modeļa GeForce RTX 3060 Ti līmenī – ar zemāku cenu un enerģijas patēriņu.

Šobrīd nav saprotams, kā tieši tas darbojas un arī neviens uzticamāks informācijas avots vēl nav apstiprinājis modifikācijas darbspēju. Kompānijā Nvidia apgalvoja, ka nav iespējams uzlauzt aizsardzību.
Atgādinām – februāra beigās Nvidia paziņoja par nodomu divkārt ierobežot jauno videokaršu GeForce RTX 3060 hasrate jaudas.
Tā fonā Ķīnas, Dienvidkorejas un Taivānas maineri sākuši masveidā iegādāties spēļu klēpjdatorus uz šo grafisko procesoru bāzes.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top