Visas ziņas

PayPal vadītājs: Mēs gatavojamies kļūt par “globālo CBDC digitālo maku”

Paypal un CBDC
PayPal ģenerāldirektors Dens Šulmans uzskata, ka viņa kompānija var nospēlēt būtisku lomu centrālo banku digitālo valūtu (CBDC) pieņemšanā. Sarunājoties ar kompānijas investoru, Šulmans teica, ka PayPal gatavojas kļūt par “globālo CBDC digitālo maku”, – vēsta The Block.

“PayPal var kļūt par lielisku CBDC sadales veidu. Mēs domājam, ka nākotnē tas kļūs par mūsu jaunās struktūrvienības darbības galveno virzienu”, – teica Šulmans.

Tomēr vairums centrālo banku pagaidām vēl ir tālu no CBDS izlaides. Eiropas Centrālās bankas vadītāja Kristīne Lagarda paziņoja, ka digitālā eiro izveidei var būt nepieciešami gadi, savukārt ASV Federālā rezervju sistēma arvien vēl atrodas digitālā dolāra aktivizēšanas iespēju izpētes stadijā.

Šulmans piebilda, ka PayPal vēlas stimulēt plašāku esošo digitālo aktīvu pieņemšanu. Viņš arī paziņoja, ka kompānija pēta citu aktīvu digitalizēšanas iespējas, izmantojot smartkontraktus un tokenizāciju. “Tā ir iespēja, kāda parādās reizi vairākās desmitgadēs… un mēs varam tajā piedalīties”, – teica Šulmans.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top