Tehnoloģijas

Iesaiņojiet lielisku Ziemassvētku dāvanu, izmantojot Philips monitoru dāvanu ceļvedi spēlēm un mājas birojam

 

Iesaiņojiet lielisku Ziemassvētku dāvanu, izmantojot Philips monitoru dāvanu ceļvedi spēlēm un mājas birojam

Tuvojoties svētku sezonai, MMD, vadošie speciālisti displeju izstrādes jomā un Philips Monitors zīmola licencēšanas partneris, ir izveidojis ceļvedi, kas palīdzēs jums atrast lieliskas dāvanas. MMD ir apņēmies ieviest jauninājumus un sniegt izcilu pieredzi ar daudzveidīgu augstas kvalitātes monitoru klāstu, kas izstrādāti, lai padarītu krāšņāku jebkuru darba vietu neatkarīgi no tā, vai tā ir jūsu mājās vai birojā. Šī ceļveža mērķis ir nodrošināt, lai ikviens Philips Monitors lietotājs ikdienā varētu baudīt izcilu spēļu un mājas biroja pieredzi. Šeit jūs atradīsiet visu nepieciešamo, lai padarītu svētku sezonu ļoti īpašu, un tas nozīmē tikai labāko, piemērotu jebkuram budžetam.

Visburvīgākā spēle ar Evnia

Ikviens var būt spēlētājs, un, kā norāda nosaukums, Evnia rada spēļu prieku ikvienam. Evnia monitori ir ātras atsvaidzes intensitātes un zemas ievades aizkaves spēkstacija, kas nodrošina dinamisku spēļu pieredzi, kā arī displeja tehnoloģijas ar iedziļināšanās efektu burvīgu attēlu veidošanai. Ar Evnia vienmēr garantēta vienmērīga un patīkama spēle neatkarīgi no tā, kādu spēli izvēlaties spēlēt brīvdienu laikā.

Tiem, kas meklē maza izmēra un ātri reaģējošu monitoru, Philips Evnia 25M2N3200W būs lieliski piemērots. Tam ir 24,5 collu Full HD Fast VA displejs ar īpaši ātru 240 Hz atsvaidzes intensitāti un 0,5 ms MPRT īpaši vienmērīgām spēļu secībām ar skaidriem, precīziem attēliem bez raustīšanās un māņattēliem. Ja vēlaties vēl ātrākas veiktspējas displeju, Philips Evnia 25M2N5200P ir tā līdzinieks: 24,5 collu Full HD IPS panelis ar īpaši ātru 280 Hz atsvaidzes intensitāti vienmērīgai, dinamiskai spēlēšanas pieredzei un SmartImage HDR režīmiem, kas sniedz optimālas krāsas, spilgtumu un kontrastu.

Izliektu displeju cienītāji meklē displeju ar iedziļināšanās efektu, un šādi displeji atveido dabisko acs izliekumu. Philips Evnia 27M2C5500W ir 1000R 27 collu liels, izliekts Quad HD spēļu monitors, kas aprīkots ar AMD FreeSync™ Premium Pro tehnoloģiju, zibens ātru 240 Hz atsvaidzes intensitāti, zemu ievades aizkavi un ātru reakcijas laiku 1 ms GtG ar 0,5 ms MPRT. Šis modelis piedāvā ātrāko, vienmērīgāko spēlēšanas pieredzi, un ir lieliska izvēle visu spraigāko, aizraujošāko un uz darbību orientētu spēļu spēlēšanai. Līdzīgi šim, Philips Evnia 32M2C5500W ir pavisam nesen izlaists 1000R 31,5 collu izliekts displejs, kas ir gatavs novirzīt jūs pašā notikumu epicentrā ar tā ātro VA paneli ar Quad HD izšķirtspēju, 240 Hz atsvaidzes intensitāti un 0,5 ms MPRT reakcijas laiku. Nebeidzami piedzīvojumi izvēršas vienmērīgā, izteiksmīgu attēlu un reālistiskas veiktspējas savienojamībā. Šim modelim ir arī USB centrmezgla savienojums vēl lielākai ērtībai un elastībai.

Vēl viens lielisks spēļu piedāvājums ir OLED paneļi, kas nodrošina ātri reaģējošus monitorus bez māņattēliem. To tehnoloģija nodrošina ātrāku reakcijas laiku un zemāku ievades aizkavi. OLED nodrošina arī unikāli reālistiskus vizuālos attēlus ar izteiksmīgākiem melnajiem toņiem. Philips Evnia 34M2C8600 ir brīnišķīgi izstrādāts izliekts 34 collu QD OLED monitors, kas aprīkots ar USB-C pieslēgvietu, KVM slēdzi un visām funkcijām, kas lietotājiem nepieciešamas visu laiku iespaidīgākajai spēlēšanas pieredzei, piemēram, VESA sertificēts ClearMR 9000, 0,03 ms GtG reakcijas laiku, AMD FreeSync™ Premium Pro, DTS Sound™ un daudz ko citu. Philips Evnia 49M2C8900 ir piemērots visu veidu spēlēm, un noteikti pārsteigs gan ar izmēru, gan ar funkcijām. Tas ietver QD OLED displeju senatnīgu attēlu radīšanai, 240 Hz atsvaidzes intensitāti ātrai un tīrai spēlēšanai, 0,03 ms GtG reakcijas laiku un VESA ClearMR 13000 sertifikātu, kas nodrošina spēles bez izplūšanas. Lielisku skaņu un pareizu atmosfēru nodrošina iebūvētie skaļruņi, kas atbalsta DTS skaņu ar 30 W izvadi un ekskluzīvo Ambiglow funkciju. Šie Philips monitori ir sertificēti ar VESA DisplayHDR™ True Black 400, kas nodrošina satriecoši precīzas ēnu detaļas ar izteiksmīgākiem tumšajiem toņiem, sniedzot izcilu vizuālo pieredzi salīdzinājumā ar parastajiem monitoriem ar tādu pašu maksimālo spilgtumu.

Sadarbība, komforts un savienojamība lietošanai mājas birojā

Piedāvājumi mājas birojam un profesionālai lietošanai ir izstrādāti, ņemot vērā komfortu, savienojamību, elastību un vieglumu katru dienu. Tāpēc Philips Monitor portfelī ir iekļauts plašs adaptīvo tehnoloģiju klāsts ērtai skatīšanai (digitālā acu noslodze tiek uzskatīta par reālu problēmu 50% vai vairāk datoru lietotāju1), īpaši skaidras izšķirtspējas produktivitātei un daudzas savienojamības iespējas pat vissarežģītākajiem galdiem, ieskaitot dokstacijas risinājumus un ziedlapķēdes tehnoloģiju.

Philips 27E1N5600HE monitors atbilst visu vecumu lietotāju vajadzībām, reaģējot uz tāldarba un tīmekļa pasākumu un aktivitāšu, sociālo mediju un tiešsaistes izklaižu pieaugumu. Tam ir 27 collu IPS panelis ar QHD izšķirtspēju, integrēta 5 MP Windows HelloTM tīmekļa kamera ar trokšņu slāpēšanas mikrofonu ērtai un drošai darbībai, kā arī USB Type-C tehnoloģija netraucētam viena kabeļa savienojumam.

Visprasīgākajiem 3D grafikas vai fotografēšanas profesionāļiem Philips 34B1U5600CH nodrošina spilgtus, izteiksmīgus attēlus un to kvalitāti izliektā 34 collu QHD VA panelī, kas izstrādāts katra uzdevuma atvieglošanai. Pateicoties USB-C, MultiClient integrētajam KVM slēdzim un DP izejai, prioritāte ir savienojamībai un vienlaicīgai vairāku uzdevumu veikšanai. Darbs gan klātienē, gan attālināti tiek atvieglots, pateicoties tādām funkcijām kā iebūvētajai 5 MP Windows HelloTM tīmekļa kamerai, trokšņu slāpēšanas mikrofonam un skaļruņiem. Philips 40B1U5601H un 40B1U5600 piedāvā vienkāršu USB-C tehnoloģijas savienojamību, izcilu attēla kvalitāti ar UltraWide QHD izšķirtspēju ar DisplayHDR 400 (Philips 40B1U5600 gadījumā), ērtību ar MultiClient integrēto KVM slēdzi un pat austiņu āķi, padarot tos par ideālu risinājumu dinamiskiem profesionāļiem, kuriem nepieciešams plašs ekrāns ar lielisku izšķirtspēju. Philips 40B1U5601H piedāvā arī iebūvētu Windows HelloTM 5 MP tīmekļa kameru un trokšņu slāpēšanas mikrofonu.

Philips 27B1U7903 sniedz izcilas attēla veiktspējas apvienojumu ar drošu viena kabeļa dokstaciju, ilgtspējīgiem materiāliem tā sastāvdaļās, iepakojumā un stilīgu dizainu. Šis 27 collu 4K MiniLED Thunderbolt™ 4 monitors ir aprīkots ar augstas veiktspējas funkcijām, kas ļauj profesionāļiem sasniegt jaunus produktivitātes līmeņus, kā arī tam ir VESA DisplayHDR™ 1400 sertifikācija. Monitors piedāvā plašāku krāsu gammu (1.07B krāsas), lai izceltu agrāk nepamanītas detaļas un nianses īpaši reālistiskiem efektiem. Philips 40B1U6903CH ir aprīkots ne tikai ar ātru, daudzfunkcionālu Thunderbolt™ 4 dokstacijas risinājumu, bet arī lielu – 39,7 collu ekrānu (100,9 cm diametrā), 5K2K (5120 x 2160) izšķirtspēju, integrētu 5 MP Windows HelloTM tīmekļa kameru un trokšņu slāpēšanas mikrofonu.

Philips Monitors portfelī ir divi svarīgākie risinājumi, kas īpaši paredzēti finanšu jomā attālināti strādājošiem profesionāļiem. Pirmkārt, Philips 45B1U6900CH vienā konstrukcijas shēmā apvieno divas darbvirsmas un tīmekļa kameru. Šis monitors ir aprīkots ar lielu, 44,5 collu (113 cm pa diagonāli) ekrānu ar 5120 x 1440 izšķirtspēju un vairākām citām funkcijām, kas paredzētas profesionāļiem vairāku uzdevumu vienlaicīgai veikšanai, piemēram, 5 MP tīmekļa kameru, USB-C dokstaciju ar RJ45, 32:9 SuperWide ekrānu ar 1500R izliekumu un 178/178 grādu lielu skata leņķi. Otrkārt, Philips 49B2U5900CH piedāvā 48,8 collu (124 cm) izliektu SuperWide (32:9) displeju. Šis modelis piedāvā jaunas, novatoriskas iespējas darbam, piemēram, Busylight sistēmu, kas atrodas tīmekļa kameras augšpusē, un to var sinhronizēt ar Microsoft Teams statusiem, lai kolēģi zinātu, kas piedalās sarunā. Tas kopā ar Philips 49B2U5900CH USB-C dokstacijas risinājumu ar RJ45 pieslēgvietu un TÜV Rheinland Eyesafe sertifikāciju padara šo monitoru par ideāli piemērotu izvēli tiem, kas strādā attālināti un meklē darbam piemērotu produktu savas ikdienas atvieglošanai.

Profesionāļiem, kas ceļo, var būt īpašas vajadzības – viņiem bieži vien ir nepieciešams pārnēsājams monitors ergonomiskākai un ērtākai mobilai darbstacijai. Pateicoties vieglajam un pārnēsājamajam dizainam, godalgotais Philips 16B1P3302D ar tā 15,6 collu (39,6 cm pa diagonāli) displeja izmēru var ietilpt portfelī vai mugursomā. Šim pārnēsājamajam monitoram sānos ir divas USB-C pieslēgvietas, kur pievienot divus USB-C kabeļus un vienlaikus tos izmantot, lai ieslēgtu monitoru vai izvērstu displeju biznesa prezentācijām. Nekad nenovērtējiet par zemu pat vismazākā pārnēsājamā ekrāna jaudu lietošanai mājas birojā.

Visbeidzot, Philips SPT6607B un SPT6407B kā svētku rotājumi eglītē ir divu tastatūru un peles kombinācija jūsu ikdienas produktivitātes paaugstināšanai. Pateicoties bezvadu 2,4 GHz un Bluetooth funkcijai, varat izveidot savienojumu ar trim ierīcēm, un tas ir ļoti ērti, ja esat Mac lietotājs. Varat viegli pārslēgties no un uz MacOS, iOS un Windows, pateicoties to atbilstīgajam izvietojumam.

Ļaujiet šajos Ziemassvētkos Philips Monitors kļūt par jūsu mājas biroja un spēļu zonas rūķīšiem, piedāvājot komforta, skaidrības un savienojamības burvību, lai pārvērstu jūsu darba un spēļu telpas par paradīzi, kur darbs šķiet vieglāks par sniegpārsliņu un jūsu spēle – vienreizēja.

Papildu informācija par Philips monitoru modeļiem.
Papildu informācija par Philips Evnia modeļiem.

1 “Digitālā acu noslodze: izplatība, mērījumi un uzlabošana”

Par MMD

Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD televizoru ražotājiem.

MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top