Tehnoloģijas

Philips paplašina savu inovatīvo Evnia spēļu monitoru klāstu ar pilnīgi jaunajiem 25M2N3200W un 25M2N5200P modeļiem

Philips paplašina savu inovatīvo Evnia spēļu monitoru klāstu ar pilnīgi jaunajiem 25M2N3200W un 25M2N5200P modeļiem

Spēļu nozare šobrīd ir īpaši populāra, jo visu vecumu cilvēki visā pasaulē vēlas baudīt aizraujošo izklaidi, ko piedāvā jaunākie tehnoloģiskie sasniegumi. No 2023. gada 15. maija būs pieejami divi jauni Evnia monitori – Philips Evnia 25M2N3200W un Philips Evnia 25M2N5200P. Atbilstoši Evnia filozofijai piedāvāt “spēlēšanu visiem” šie monitori apvieno ātru reakciju, aizraujošus skatus un fizisku komfortu, aicinot visu profilu spēlētājus izbaudīt ik spēles mirkli.

Jauno Philips Evnia monitoru funkcijas

• Īpaši ātra 240 Hz (25M2N3200W) vai 280 Hz (25M2N5200P) atsvaidzes intensitāte
• Fast VA un IPS paneļi ar zemu pikseļu reakcijas laiku līdz 1ms GtG
• Zema ievades aizture ātrai un netraucētai spēlēšanai
• SmartImage HDR režīmi optimālām krāsām, spilgtumam un kontrastam (25M2N5200P)
• Ergonomisks statīvs (regulējams augstumā, pagriežams, noliecams un rotējams) optimālam komfortam
• LowBlue režīms un Flicker-Free tehnoloģija uzlabotai redzes aizsardzībai

“Philips Evnia produktu klāsts būs lieliska izvēle spēlētājiem, kuriem nepieciešami pielāgoti un kvalitatīvi risinājumi, kas atspoguļotu viņu dažādo gaumi un preferences. Gan Philips Evnia 25M2N3200W modelis, gan arī Philips Evnia 25M2N5200P modelis piedāvā visu, ko šie spēlētāji var sagaidīt ātruma, vizuālās veiktspējas un ergonomiskā komforta ziņā,” stāsta Kseni Bairaktari (Xeni Bairaktari), Philips monitoru un IT piederumu globālā mārketinga vadītāja.

Dāsna, inovatīva funkcionalitāte optimālai spēlēšanas pieredzei

Mūsdienu spēles vēl nekad nav bijušas tik aizraujošas – ar nosacījumu, ka monitors spēj nodrošināt atbilstību. Izmantojot Philips Evnia 25M2N3200W un Philips Evnia 25M2N5200P modeļus, spēlētāji var būt droši, ka katra spēles sesija būs nevainojama, netraucēta un aizraujoša. Attiecīgi 240 Hz un 280 Hz atsvaidzes intensitāte nodrošina, ka pat intensīvākajos spēles brīžos darbības būs īpaši ātras un netraucētas, ar skaidru skatu un precīziem attēliem, bez raustīšanās un pārrāvumiem, nodrošinot spēlētājiem iespēju patiesi izbaudīt spēli. Pateicoties zemajai ievades aizturei un 0,5 ms MPRT ātrajam reakcijas laikam, pat intensīvākās un pret raustīšanos jutīgākās spēles būs aizraujošas un netraucētas. Philips Evnia 25M2N5200P modelim arī ir USB doks un daudzas citas ērtas ekrānā kontrolējamas funkcijas, piemēram, MBR Sync, DarkBoost un Smart Crosshair vēl vairāk izbaudāmai spēlēšanai.

Atbilstošs vizuālais nodrošinājums

Ikviens spēlētājs apstiprinās, ka vizuālā veiktspēja ir obligāta. Tādējādi Philips Evnia 25M2N3200W un Philips Evnia 25M2N5200P modeļi noteikti nepievils nevienu spēlētāju. Fast VA panelis vai Fast IPS panelis, attiecīgi, ar 16:9 Full HD izšķirtspēju un 178/178 platu skata leņķi garantē nepārspējami dzīvīgus, spilgtus attēlus, kas ne vien uzlabos ikvienu spēles sesiju, bet arī nodrošinās lielisku priekšrocību, skatoties fotogrāfijas, filmas vai izmantojot jebkādu grafikas programmatūru.

Pārtraukt lielisku spēli ir grūti, kas nozīmē ka monitoram jānodrošina optimāls fiziskais komforts pat tad, ja jāspēlē ilgstoši. Abi monitori nodrošina funkcionalitāti, kas uzlabo un aizsargā spēlētāju labsajūtu. Philips LowBlue režīms un Flicker-Free tehnoloģija samazina acu saspringumu un nogurumu, savukārt Compact Ergo monitora pamatne nodrošina ērtu noliekšanu, pagriešanu un regulēšanu augstumā nepārtrauktai komfortablai izmantošanai.

Philips Evnia 25M2N3200W un 25M2N5200P pieejamība
Philips Evnia 25M2N3200W un Philips Evnia 25M2N5200P būs pieejami iegādei no 2023. gada maija vidus par cenām, attiecīgi, 219 € un 339 €.

Par MMD

Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD televizoru ražotājiem.

MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top