Tehnoloģijas

Philips monitori piedāvā jauno SuperWide monitoru ar dokstaciju, troksni slāpējošu mikrofonu un 5 MP tīmekļa kameru

Philips 45B1U6900C 44,5″ ekrāns un 32:9 SuperWide malu attiecība sniedz plašu ekrāna laukumu profesionāļiem

Philips 45B1U6900C 44,5″ ekrāns un 32:9 SuperWide malu attiecība sniedz plašu ekrāna laukumu profesionāļiem

Philips 45B1U6900CH apvieno divas darbvirsmas un tīmekļa kameru vienā ērtā risinājumā. Philips monitoram 45B1U6900CH ir liels 44,5 collu (113 cm pa diagonāli) ekrāns ar 5120 x 1440 izšķirtspēju un daudzām citām funkcijām, kas paredzētas vairāku uzdevumu vienlaicīgai veikšanai, piemēram, 5 MP tīmekļa kameru, USB-C dokstaciju ar RJ45, 32:9 SuperWide ekrānu un1500R ieliekumu ar 178/178 grādu skata leņķi.

Darbplūsmas produktivitātes palielināšana

Divu atsevišķu monitoru vietā Philips 45B1U6900CH ar 44,5 collu ekrānu un 32:9 SuperWide attēla proporciju ļauj profesionāļiem ērti atvērt vairākus logus un izbaudīt īpaši platu perspektīvu video satura skatīšanai. Turklāt monitora ieliektais VA panelis nodrošina platu, 178/178 grādu skata leņķi skaidriem, augsta kontrasta attēliem un kopumā daudz aizraujošākai pieredzei.

“Mēs ar lepnumu paziņojam par Philips 45B1U6900CH laišanu tirgū,” paziņoja Kseni Bairaktari (Xeni Bairaktari), Philips monitoru un IT piederumu globālā mārketinga vadītāja. “Ekrāna izmērs un attēla proporcija līdzās papildu funkcijām, piemēram, dokstacijai un troksni slāpējošajam mikrofonam, kā arī 5 MP tīmekļa kamerai, šo monitoru padara par lielisku izvēli cilvēkiem, kuri saviem monitoriem izvirza ļoti augstas prasības.”

5 MP tīmekļa kamera kvalitatīvākām videokonferencēm

Līdzās lielajam ekrānam vēl viena funkcija optimālas produktivitātes nodrošināšanai ir Philips 45B1U6900CH uznirstošā 5 MP tīmekļa kamera. Labākai video pieredzei monitors aprīkots ar troksni slāpējošu mikrofonu un iebūvētu 5 MP tīmekļa kameru augstas kvalitātes sanāksmju zvaniem.

Papildus labākai pieredzei uznirstošā 5 MP tīmekļa kamera arī uzlabo produktivitāti ar Windows Hello™ funkcionalitāti; uzlabotie sejas atpazīšanas sensori reģistrē lietotāju visos Windows kontos vien dažu sekunžu laikā.

Philips 45B1U6900CH papildu funkcijas

Svarīga papildu funkcija darbvietas uzlabošanai ir USB-C dokstacija ar RJ45. Šī dokstacijas sistēma ļauj profesionāļiem pievienoties tīklam ar RJ45, nodrošināt strāvas padevi savienotajām ierīcēm, izbaudīt augstas izšķirtspējas video izvadi, kā arī pievienot ārējās ierīces ātrai datu pārsūtīšanai.

Papildus USB-C dokstacijai Philips 45B1U6900CH arī piedāvā daudzas citas funkcijas, kas palīdz profesionāļiem efektīvi veikt ikdienas uzdevumus. Tās ietver turpmāk norādītās: Display HDR 400 VESA sertifikācija, augstas izšķirtspēja attēla kvalitāte, austiņu āķis ērtai austiņu uzglabāšanai, MultiClient Integrated KVM slēdzis divu datoru kontrolei vienā monitorā. Tāpat jāpiemin monitora TUV Rheinland Eyesafe RPF 50 sertifikācija, kas apliecina aizsardzību pret zilās gaismas izraisītu acu saspringumu ar displejā iebūvēto zilās gaismas filtru.

Philips 45B1U6900CH pieejamība

Profesionāļiem, kuri vēlas uzlabot darbplūsmas produktivitāti, Philips 45B1U6900CH monitors būs labākais partneris. Monitoru būs iespējams iegādāties aprīlī par cenu €1189.

Par MMD

Nīderlandē reģistrētā uzņēmuma MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) galvenais birojs atrodas Amsterdamā, un tas pilnībā pieder TPV Technology Limited (“TPV”), kas ir viens no pasaules vadošajiem monitoriem un LCD televizoru ražotājiem.

MMD-Monitors & Displays Holding BV (“MMD”) tur ekskluzīvas tiesības uz Philips firmas LCD displeju tirgošanu un pārdošanu visā pasaulē zem Koninklijke Philips N.V. zīmola licences. Apvienojot Philips zīmola vēstījumu ar TPV kompetenci displeju ražošanā, MMD izmanto ātru un mērķētu pieeju inovatīvu produktu ienākšanai tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top