Tehnoloģijas

Profesionāls fotogrāfs par Sony Xperia 1 II

Profesionāls fotogrāfs par Sony Xperia 1 II

Sony YouTube kanālā tika ievietots video, kurā profesionāls fotogrāfs Niks Didliks (Nick Didlick) vērtē viedtālruņa Sony Xperia 1 II kameru. Tas ir Sony reklāmas video, bet arī tā mēs varam gūt priekšstatu par Sony Xperia 1 II.

Didlikam ir 40 gadu pieredze fotožurnālistikā un sporta fotogrāfijā, viņu pārsteidza jaunā Sony viedtālruņa kameras iespējas. Parasti darbā viņš izmanto Sony Alpha 9 kameru, taču viņam ļoti patika, ka nelielā viedtālruņa gadījumā viņam izdevās uzstādīt funkcijas, kas līdzīgas tām, kuras iepriekš bija redzējušas tikai profesionālos fotoaparātos.

Šis ir pirmais Sony tālrunis, kur tiek izmantota Zeiss optika. Kamera var fotografēt līdz 20 kadriem sekundē. Tāpat kā Xperia 1, arī jaunajam viedtālrunim ir cilvēka acu izsekošanas tehnoloģija. Tomēr tikai Sony Xperia 1 II var izsekot arī dzīvnieku acīm.

Īpašā fotoaparāta poga vienmēr ir bijusi lieliska funkcija Xperia tālruņos. Turklāt fotogrāfs uzsvēra ļoti ērto displeja izmantošanu fotoattēlu priekšskatīšanai.

Viedtālrunim ir 6,5 ​​collu 4K HDR OLED CinemaWide displejs ar malu attiecību 21: 9,  Qualcomm Snapdragon 865 procesors, 8 GB RAM, 256 GB zibatmiņa, 4000 mAh akumulatoru un stereo skaļruņi.

Galvenā kamera optiskā attēla stabilizācijas sistēmā izmanto 12 megapikseļu attēla sensoru Sony IMX557 optiskā formāta 1 / 1,7 collas. Sony IMX363 tiek izmantots īpaši platleņķa kamerā, priekšējā kamerā – 8 megapikseļu sensors Samsung S5K4H7.

Avots: Youtube

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top