Mainings

Salīdzinām 2 mātesplates, kas radītas kriptovalūtu mainingam

Salīdzinām ASUS B250 MINING EXPERT un AsRock H110 Pro BTC+

Aplūkosim, kas mums ir ASUS B250 MINING EXPERT mātesplates komplektācijā

ASUS maininga mātesplate

Tā ir pati mātesplate iepakojumā, īsa instrukcija, disks ar draiveriem, pieslēgšanas shēma pie plates portiem, plāksne uz mātesplates portiem, lietotāja instrukcija un SATA kabelis.

Šīs mātesplates plusi ir šādi:

— ir 3 spraudņi barošanas bloku pieslēgšanai. Tas ir lieliski, jo tas ļaus mums ietaupīt naudas līdzekļus. Nebūs jāpērk papildus sinhronizatori, lai varētu pieslēgt vairākus barošanas blokus. Palielinās drošību – sapinojot barošanas bloku bez sihronizatoriem ar teiksim saspraudi savienojot divus kontaktus papildus barošanas blokā. Tas ir ļoti labi!

— viens no nākamajiem plusiem ir HDMI porta pieejamība, kas arī ļaus izvairīties no papildu izdevumiem dažādu pārejas savienojumu iegādei, parasti no DVI uz HDMI.

— nākamais pluss ir PCI-e portu attālā atrašanās vieta vienam no otra, un jums nevajadzēs nodarboties ar tādiem niekiem, kā vīlēt nost alvas nogulsnējumus un izlīdušās mikro stieplītes, un pēc to visu izolēt, lai tie viens ar otru nesaskartos un nesaslēgtos.

— spraudnis zem RAM plāksnēm tur 32 Gb atšķirībā no AsRock, kurā var iespraust tikai 16 Gb RAM.

Tagad par Asus mīnusiemASUS B250 MINING EXPERT maininga mātesplate

— nav porta М2. Porta M2 trūkums ir ļoti slikti, jo mēs varētu pieslēgt vēl 1 grafisko karti caur speciālu pārejas savienotāju.

— Liels daudzums portu grafiskajām kartēm nozīmē daudz USB kabeļus, jo ir jāpieslēdz visas videokartes. Dažus vadus jums nāksies nomainīt pret garākiem, jo kad jūs izvietosiet videokartes tā, kā tām jāstāv fermā – ar šiem kabeļa garumiem nepietiks vai arī maininga rigs jākonsturē tieši priekš šīm mātesplatēm.

– Vēl viens ASUS B250 MINING EXPERT mīnuss ir tāds, ka tajā nav izvadītas ieslēgšanas/izslēgšanas vai mātes plates restartēšanas pogas. Tāpēc jums nāksies iegādāties tādu podziņu vai nu manuāli saslēgt savā starpā vajadzīgos džamperus.

Lūk, tāda izskatās mātesplate Asus B250 MINING EXPERT, salīdzinot ar mātesplati AsRock H110 Pro BTC+.

Attiecībā uz mātesplati AsRock H110 Pro BTC+ plusi ir šādi:

— ir ports М2 un var izvairīties no liekiem vadiem, uz AsRock H110 Pro BTC+ var pieslēgt 14 kartes, izmantojot M2 pārejas savienotāju.

AsRock H110 Pro BTC+ Mīnusi:

— Mīnuss ir tāds, ka PCI-e porti atrodas ļoti tuvu viens pie otra un var notikt īssavienojums. Jāliek papildus izolātori. AsRock H110 Pro BTC mainingā

– Vēl viens mīnuss ir tāds, ka mūsdienu monitoros jau ne tuvu katrā ir DVI savienotājs, šī mātesplate tiek ražota ar DVI savienotāju, atšķirībā no Asus B250 MINING EXPERT, kurā uzstādīts HDMI savienotājs.

– Šai mātesplatei nav arī iespējams vienlaicīgi pieslēgt vairākus barošanas blokus. Tātad būs jāizmanto singronizatori.

Tādas ir šo mātesplašu galvenās atšķirības, vienīgi cenas ziņā ASUS B250 Mining Expert ir tikai par aptuveni 50 dolāriem dārgāka par AsRock H110 Pro BTC+

Kriptomedia iesaka.  ASUS B250 MINING EXPERT ir labāka izvēlne pret AsRock H110 Pro BTC+.

Mātesplate ASUS B250 MINING EXPERT Latvijā bija nopērkama vel divas dienas atpakaļ. Šobrīd nav. Tātad sekojiet veikalu piedāvājumam. Būs.

3 komentāru

3 Comments

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top