Visas ziņas

ŠKODA dīleru tīklam 2021.gadā pievienosies jauns dīleris – SIA Auto Welle Daugavpilī

ŠKODA dīleru tīklam 2021.gadā pievienosies jauns dīleris - SIA Auto Welle Daugavpilī

Foto: Kristián Valčo/Unsplash.com

Paplašinot iespējas klientiem iegādāties jaunas ŠKODA automašīnas reģionos 2021.gadā Daugavpilī tiks atklāts jauns ŠKODA salons. Šobrīd Daugavpilī 18.novembra ielā 68B klientiem jau ir pieejami ŠKODA autorizētā servisa pakalpojumi, kur ŠKODA īpašnieki var veikt regulārās apkopes, garantijas un pēcgarantijas remontus kā arī iegādāties aksesuārus, rezerves daļas. Šī gada nogalē ir uzsākta ŠKODA salona būvniecība, kas atradīsies blakus esošajam servisa centram. SIA Auto Welle jau vairākus gadus ir ŠKODA servisa autorizēts partneris reģionā un sadarbības laikā ir pierādījis pilnvērtīgu piederību ŠKODA servisa tīklam.

Jau uzsākot autorizētā ŠKODA servisa sadarbību tika ieplānots, ka nākamais solis attīstībā būs arī jaunu ŠKODA automobiļu izplatīšana Latgales reģionā. Spītējot dažādiem izaicinājumiem Auto Welle redz potenciālu arī jaunu ŠKODA automašīnu tirdzniecībai Daugavpils pilsētā un Latgales reģionā kopumā. ŠKODA zīmols pēdējos trijos gados ir piedzīvojis ievērojamu izaugsmi Latvijā, ierindojoties TOP3 pārdotāko jauno automobiļu sarakstā un tas ļauj droši skatīties uz attīstību arī nākotnē un paplašināt pārstāvniecības Latvijas reģionos.

“Uzsākot ŠKODA dīleru tīkla restrukturizāciju 2017.gada nogalē paredzējām jaunu dīleru izveidi vairākās Latvijas reģionu pilsētās. ” iesāk Māris Jansons, Auto 100 Latvija filiāles vadītājs. “Tieši šajās vietās koncentrējās reģionu uzņēmējdarbība un attīstās infrastruktūra. Jau šobrīd Kurzemes reģiona klienti pilnu ŠKODA klāstu un servisa pakalpojumus var saņemt Liepājā, kā arī Vidzemes iedzīvotāji to var paveikt Valmierā. Daugavpils ir Latvijas otra lielākā pilsēta ar senām uzņēmējdarbības tradīcijām un atraktīvu ģeogrāfisko novietojumu, līdz ar to mūsu paplašināšanās šajā virzienā ir pašsaprotama. Mums ir patiess prieks, ka Latgalē ir uzņēmīgi cilvēki, kas redz potenciālu jaunu darba vietu radīšanai un iegulda savus resursus reģiona attīstībā”.

Par Auto 100

› 2019.gadā ŠKODA zīmols ar 1787 automobiļiem ir stabils Latvijas pārdotāko pasažieru auto TOP 3.

› “Auto 100” Latvijas filiāle ĀKF ir Igaunijā bāzētās AS “Auto 100” filiāle Latvijā. AS “Auto 100” Igaunijā izplata un ir mazumtirdzniecības pārstāvji tādiem zīmoliem kā “ŠKODA” un “Porsche”, ir oficiālais “Lamborghini” automašīnu izplatītāji Baltijā un Somijā, kā arī autorizēts “Bentley” servisa partneris Igaunijā.

› AS “Auto 100” pieder investīciju kompānijai AS “Adole Invest”, kas ir daļa no Dānijas uzņēmuma “Semler Gruppen” AS. “Semler Gruppen” AS ir Dānijas lielākais nozares uzņēmums ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi, kas Dānijā pārstāv visus “Volkswagen Grupas” zīmolus.

Par Škoda Auto

› svin savas darbības 125 gadu jubileju kopš dibināšanas automašīnu nozares pirmsākumu laikā 1895.gadā, kas padara to par vienu no visilgāk pastāvošajiem auto ražotājiem pasaulē.

› šobrīd saviem klientiem piedāvā šādas automašīnas: FABIA, SCALA, OCTAVIA, KAROQ, KODIAQ, kā arī KAMIQ un SUPERB.

› 2019.gadā klientiem visā pasaulē piegādāja 1,25 miljonus automašīnu.

› ir daļa no Volkswagen Group kopš 1991.gada. Volkswagen Group ir viens no veiksmīgākajiem automašīnu ražotājiem pasaulē. Sadarbībā ar grupas uzņēmumiem ŠKODA AUTO neatkarīgi izstrādā un ražo automašīnas, kā arī elementus, kā dzinēji un pārnesumkārbas.

› darbojas trīs vietās Čehijā; ražo automašīnas Ķīnā, Krievijā, Slovākijā un Indijā, lielākoties atbilstoši uzņēmumu grupas partnerības līgumiem, kā arī sadarbībā ar vietējiem partneriem Ukrainā un Kazahstānā.

› nodarbina aptuveni 42 000 cilvēku visā pasaulē kopumā vairāk nekā 100 tirgos.

› šobrīd pārveido savu darbības koncepciju no tradicionāla auto ražotāja par “Simply Clever” uzņēmumam, kas izstrādā labākos iespējamos mobilitātes risinājumus savas ŠKODA 2025 attīstības stratēģijas ietvaros.

Informāciju sagatavoja Gatis Smudzis, Mārketinga vadītājs Latvijā AUTO 100 Latvijas filiāle ĀKF.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top