Tehnoloģijas

Škoda parāda pilnīgi jaunu Superb modeli

Škoda parāda pilnīgi jaunu Superb modeli

Vidēja izmēra sedanu segments Eiropā ir sarucis. Jaunais Volkswagen Passat tiks izlaists, kā universālis. Taču Škoda gatavojas laist tirgū nākamās paaudzes Superb, kas būs pieejams ar universāla un hečbeka virsbūvi.

Hečbeks ir praktiskāks nekā tradicionālais sedans, jo tam ir lielāks bagāžnieka vāks un attiecīgi ērtāka mantu ievietošana un vairāk vietas. Zīmola fani atceras, ka mūsdienu Superb otrā paaudze saņēma neparastu sistēmu Twindoor, kas ļāva atsevišķi atvērt bagāžnieku vai visu aizmugurējo paneli ar stiklu. Šādai sistēmai vajadzētu būt arī jaunajā ceturtās paaudzes modelī, kas būs lielāks par savu priekšgājēju, jo tā garums ir palielinājies par 43 mm – līdz 4912 mm. Augstums ir palielinājies par 12 mm līdz 1481 mm, bet platums un garenbāze ir palikušas tādas pašas – attiecīgi 1834 mm un 2841 mm.

Škoda parāda pilnīgi jaunu Superb modeli

Pateicoties tam, 2024 Superb ir par 11 mm augstāks griestu augstums priekšpusē un par 6 mm aizmugurē. Bagāžas nodalījuma tilpums palielinās par 20 litriem, līdz 645 litriem, ja aizmugurējie sēdekļi ir nolaisti. Automobilis var lepoties ar dažādiem aerodinamikas uzlabojumiem, kas samazinājuši pretestības koeficientu līdz 0,24.

Škoda parāda pilnīgi jaunu Superb modeli

Škoda vēl nav parādījusi salonu, taču tam vajadzētu būt gandrīz identiskam kā Superb universālim ar 13 collu skārienekrānu, 10 collu digitālo instrumentu paneli un trim rotējošiem ciparvadības cipariem ar integrētiem 1,25 collu displejiem. Pēdējie ekrāni ir nodēvēti par Smart Dials un tiek izmantoti, lai piekļūtu dažādām funkcijām bez liela ekrāna. Pirmo reizi Superb būs pieejams papildu projekcijas displejs.

Škoda parāda pilnīgi jaunu Superb modeli

Papildus parastajām Sportline un Laurin & Klement komplektācijām atjauninātais modelis tiks pārdots arī Essence un Selection versijās, savukārt vecās Active, Ambition un Style komplektācijas izzudīs.

Škoda parāda pilnīgi jaunu Superb modeli

Oficiālā prezentācija plānota novembrī, Skoda vienlaicīgi prezentēs arī hečbeku un universāli.

Avots: Motor

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top