Visas ziņas

Šogad iznāks jauna mobilā PUBG: New State versija

Jauna PUBG spēles mobilā versija

Foto: Krafton

Drīz klajā nāks jauna mobilā PUBG: New State versija, kas paredzēta Android un iOS. Spēles darbība tiek pārcelta uz 2051. gadu – dažas desmitgades pēc iepriekšējā PUBG sižeta.

Ar izstrādi nodarbojas PUBG Studio, kas atbild par oriģinālās spēles konsoles un datora versijas iznākšanu. Nav zināms, vai izstrādē piedalās Tencent, kas izlaida pirmo mobilo PUBG.

Kompānija Krafton, kas apvieno dažādas spēļu studijas un kurai pieder PUBG Studio, paziņojusi, ka jaunajām kaujām būs uzlabota grafika un arī nedaudz pārbūvēts spēles interfeiss. Spriežot pēc publicētā video – kamera ir pārvietota mazliet zemāk attiecībā pret ”junita” ķermeni. Daži spēlētāji uzskata, ka tādā gadījumā būs grūtāk spēlēt tiem, kas visu spēli izvēlas nogulēt garā zālē.

PUBG: New State online

Jaunumiem jāpievieno arī atjauninātais ierocis, tā kastomizācijas iespēja, jauns transports un gadžeti.
Pašā sākumā būs pieejama tikai viena karte – “Troi”, kuras ar laiku tiks papildinātas. Un tās būs diezgan lielas – 8 × 8 km.

PUBG: New State

Spēle būs pieejama šogad. Precīzs datums vēl nav nosaukts. Jau tagad var reģistrēties beta testēšanai Google Play. iOS versija parādīsies vēlāk. Visiem, kuri pasūtīs iepriekš, dāvinās ekskluzīvu “skin” automašīnai.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top