Tehnoloģijas

Inovatīvajos elektromobiļos Sony Honda Mobility ražotāji plāno integrēt arī PlayStation konsoli

Inovatīvajos elektromobiļos Sony Honda Mobility ražotāji plāno integrēt konsoli PlayStation 5

No 2025. gada elektromobiļu tirgū parādīsies pirmais Sony un Honda korporāciju kopīgi izstrādātais elektromobiļa modelis.

Tiek norādīts, ka abi ražotāji jaunajā Sony Honda elektromobiļa modelī ingterēs modernākās tehnoloģijas. Honda demonstrēs jaunākās tehnoloģijas drošības, vides aizsardzības, virsbūves un pēcpārdošanas vadības jomā.

Savukārt Sony nodarbosies ar attēlveidošanas sistēmām, ceļu satiksmes apdraudējumu risku noteikšanu, navigāciju, sakariem un, protams, izklaides pakalpojumiem.

The Financial Times ziņo, ka Sony Honda Mobility elektromobiļos parādīsies pat PlayStation spēļu konsole.

Sony Honda Mobility prezidents Izumi Kawanishi, kas iepriekš bija Sony robotikas nodaļas vadītājs, apliecināja, ka PlayStation integrēšana automašīnās ir “tehnoloģiski iespējama”.

Tiek apgalvots, ka PlayStation integrācija ir saistīta ar vēlmi konkurēt ar Tesla elektromobiļiem, kuri ļauj palaist arvien vairāk jaunas un jaudīgas videospēles.

Bet Sony esot viena priekšrocība salīdzinājumā ar Tesla: Sony piedāvā izklaides saturu, pakalpojumus un tehnoloģijas, kas iepriecinās cilvēkus, šajā ziņā viņi esot pārāki par Teslu.

Saskaņā ar Sony Honda koncepciju, elektromobilim būs uzlabota autopilota sistēma. Japāņi vēlas radīt automašīnas, kurās nav jāuztraucas par braukšanu, bet gan vienkārši jābauda braucienu un piedāvāto izklaides saturu.

Kā šīs koncepcijas realizēšana tiks īstenota pagaidām paliek abu Japānas kompāniju noslēpums, taču nav šaubu, ka tās spēs realizēt savas idejas visaugstākajā līmenī.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top