Visas ziņas

Sony parāda PS5 iespējas ar Spider-Man: Remastered piemēru

Spider-Man: Remastered Sony Playstation5

Kompānija Sony parādījusi – kā izskatīsies spēles Spider-Man atjauninātā versija nākamās paaudzes PlayStation 5 konsolē, kā arī iepriecinājusi spēles cienītājus ar jauniem personāžiem.

Insomniac Games studijas izstrādātāji nav tikai uzlabojuši oriģinālās spēles grafiku, bet arī nomainījuši aktieri, Pīteru Pārkeru. Sony apgalvo, ka Bena Džordana seja Pīteram Pārkeram piestāv labāk. Galvenais varonis tagad ir ļoti līdzīgs Tomam Holandam, kurš spēlē supervaroni Holivudas jaunākajās filmās.

Sony apgalvo, ka tehniskā ziņā spēle ir kļuvusi ievērojami labāka, izstrādātāji ir atjauninājuši modeļus un tekstūras, kas skaidri redzams tuvplānos. Vizuāli zlabojumi ir ādai, acīm, zobiem un matiem. Protams – Spider-Man: Remastered ir pievienots staru izsekošanas atbalsts, kas ir īpaši pamanāms uz atstarojošām virsmām.

Spider-Man: Remastered atbalsta tūlītējas lejupielādes, kaut arī var ieslēgt vecās animācijas, Spatial 3D Audio tehnoloģiju un DualSense kontroliera īpatnības.

Atgādinām – spēlētāji, kuri iegādājušies Marvel’s Spider-Man: Miles Morales PlayStation 4, varēs bez maksas veikt atjauninājumus līdz versijai Marvel’s Spider-Man: Miles Morales PS5, kā arī izmantot maksas atjauninājumu, lai lejupielādētu Marvel’s Spider-Man: Remastered.

Video Spider-Man: Remastered

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top