Visas ziņas

Jauna informācija par Sony PlayStation 5 cenu

Jauna informācija par Sony PlayStation 5 cenu

Pilnībā “iesaiņota” konsole ar visiem piederumiem un diviem DualSense kontrolieriem maksās gandrīz 1000 eiro.

Ir jauna informācija par PlayStation 5 spēļu konsoles un tās piederumu izmaksām. Diemžēl nav iespējams ne apstiprināt, ne atspēkot šos datus, tomēr kopumā informācijas noplūde izskatās ticama un nav pretrunā ar līdz šim publicētajiem datiem.

Paredzams, ka konsoles cena būs 500 eiro – tā ir pamata versija ar optisko diskdzini. “Digitālais” modelis, tas ir, bez optiskā diskdziņa, būs par 100 eiro lētāks. Turklāt abos gadījumos cietais disks ar 825 GB ietilpību darbosies kā galvenā datu krātuve.

Tagad par piederumu izmaksām. Spēles DualSense cena ir 60 eiro, un tas nav pretrunā ar iepriekš publicētajiem datiem. Spēļu kontrolieru uzlādēs doks maksās 30 eiro, kameras, kas ļaus uzņemt attēlus HD izšķirtspējā, cena ir 60 eiro. Dārgākas būs Pulse 3D bezvadu austiņas – par tām būs jāmaksā 180 eiro. Komplektā ietilpst arī tālvadības pults par 30 eiro un statīvs konsoles vertikālai uzstādīšanai par 20 eiro. Tādējādi pilnībā “iesaiņota” PlayStation 5 konsole ar diviem DualSense kontrolieriem maksās gandrīz 1000 eiro.

Avots: Ithome

Jaunākā informācija par Sony Playstation 5 cenu

Sony paziņo PlayStation 5 cenu un izlaišanas datumu

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top