Visas ziņas

Speedtest.net pētījums: 5G ātruma jomā Huawei joprojām nepārspējams

Speedtest.net pētījums: 5G ātruma jomā Huawei joprojām nepārspējams

Februāra beigās klajā laists jauns Speedtest.net ziņojums, kura pamatā bija iPhone 12 lietotāju sniegtie dati par 5G pakalpojumu izmantošanu. Jaunajā pētījumā tika analizēta tīkla ātrums 21 lielpilsētā. Salīdzinot ar iepriekšējo ziņojumu, šis pētījums ir plašāks, jo tajā pievienotas vēl sešas pilsētas. Katrā no šīm pilsētām, kas piedāvāja ātrāko internetu, 5G infrastruktūras risinājumus piedāvāja Huawei.

Pie līdzīgiem secinājumiem Speedtest.net pētījums nonāca arī janvārī, 11 no 15 pētītājām pilsētām ātrāko internetu piedāvāja tie tīklu operatoriem, kuri lietoja Huawei infrastruktūru. Pārējās četras no pētītajām pilsētām atradās valstīs, kur tirgus Huawei ir slēgts.

Pilsētās, kur 5G izveidi realizēja Huawei un citas kompānijas, visur bez izņēmuma ātruma ziņā dominēja infrastruktūra, kas tika realizēta uz Huawei tehnoloģijas bāzes. Vairumā gadījumu, atšķirība tīkla ātrumā bija ļoti krasa: Londonā atšķirība bija 123 Mbps (44%) starp ātrāko un nākamo ātrāko tīklu, Berlīnē pat 201 Mbps (58%), Cīrihē 180 (38%), Romā 91 (33%) un Seulā 173 Mbps (25%).

Avots: Gsmonline

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top