Visas ziņas

Viens no pēdējā laika visstrīdīgākajiem Tesla jauninājumiem (Video)

Kad kompānija Tesla 2021. gada janvārī prezentēja Model S un Model X jauno dizainu, tad viena no nozīmīgākajām izmaiņām bija atteikšanās no pārnesumu vai režīmu slēdža, kas iepriekš atradās uz stūres.

Slēdža vietā tiek piedāvāts paļauties uz elektroniku. Kompānija arī sola ieviest režīmu pārvaldīšanas variantu ar skārienekrānu.

Šis jauninājums izraisīja karstus strīdus, it īpaši tāpēc, ka Tesla līdz šim nebija nodemonstrējusi vadību caur skārienekrānu. Kādā intervijā ar Īlonu Masku (Elon Musk) šo jaunievedumu nodēvēja par “ārprātu”, taču Masks atbildēja, ka pats ir testējis automātisko pārslēgšanos un viņam tā patikusi.

Tagad varam apskatīt braukšanas režīmu pārslēgšanas skārienekrānā realizāciju. Video publicējis viens no Tesla īpašniekiem Taivānā.

Ekrāna pogu vietā – pa vienai katram režīmam – lietotājam piedāvā nospiest un pavilkt nelielu automašīnas formas ikonu ekrāna kreisajā malā. Ja pavelk uz augšu, tad auto brauks uz priekšu, ja lejup – tad ieslēgsies atpakaļgaitas pārnesums.  Savukārt auto parkinga režīms tā arī netika parādīts.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top