Tehnoloģijas

Tesla Model S Plaid paātrinājums 100 km/h divās sekundēs (Video)

Tesla paātrinājums lidz 100 km stundā

Foto: Yayimages

Automašīnas prezentācijas laikā uzaicinātajai auditorijai tika piedāvāts izbraukt ar Tesla Model S Plaid un novērtēt viņu vestibulārā aparāta dinamiku.

Teslas sedana, kas līdz 100 km/h spēj ieskrieties 2 sekundēs, oficiālā pirmizrāde notika 11. jūnijā. Tagad ir pieejams video, kas nodemonstrē automašīnas dinamiku.

Pēc pasākuma oficiālās daļas, uzaicinātā publika varēja braukt ar sērijveida Model S Plaid. Tiesa, ne patstāvīgi, bet tikai kā pasažieri, automašīnas vadīja profesionāli autovadītāji.

Neskatoties uz to, pat neatrodoties pie stūres, Model S Plaid dinamika ir ļoti iespaidīga, trīs motori ar kopējo 1020 zirgspēku jaudu dara savu darbu. To var ļoti labi pamanīt cilvēku emocijās šajā video.

Kā ģimenes auto šādam ātram sedanam nav lielas nepieciešamības, tāpēc prezentācijas laikā Ilons Masks pastāstīja, kas tieši bija modeļu S Plaid radīšanas iemesls. Tas nav ātruma rekordu labošana vai sacensību karaļa gods – Tesla Model S izstrādāja, lai parādītu, ka elektroauto ir labākā automašīna. Uzņēmumam bija svarīgi nodemonstrēt atjaunojamās enerģijas nākotni, un modelis S Plaid ir izcils piemērs tam.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top