Visas ziņas

“Tesla” autostāvvietā atjaunina programmatūru lielam skaitam elektrisko transportlīdzekļu (Video)

Video redzams, kā tiek atjaunināta “Tesla” elektromobiļu programmatūra, kas atrodas vienā autostāvvietā. No malas šis process mazliet pat  līdzinās kadriem no šausmu filmas par citplanētiešiem.

“Tesla” bija viena no pirmajām kompānijām, kas, izmantojot bezvadu režīmu, uzstādīja programmatūras atjauninājumus elektriskajos transportlīdzekļos. Tas notika 2012. gadā. Lai gan lielākajai daļai autoražotāju ir maz vai vispār nav iespēju masveidā veikt programmatūras atjauninājumus, izņemot iespēju apkopes laikā servisa centros veikt programmatūru atjaunināšanu, kompānija “Tesla” ļoti ātri un viegli veic izmaiņas savu automašīnu programmatūrā, bezvadu režīmā nodrošinot programmatūru uzlabojumus un kļūdu labojumus.

Kamēr elektriskie transportlīdzekļi vēl nav piegādāti klientiem, “Tesla” veica šo automašīnu programmatūru atjaunināšanu autostāvlaukumā. Šis process tika uzņemts video. Precizēsim, ka kompānija “Tesla” veic programmatūru atjaunināšanu, izmantojot 4G LTE vai Wi-Fi, nevis izmantjot satelītu, kā apgalvo video autors.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top