Visas ziņas

Jaunākā informācija par iPhone 12 viedtālruņiem

Viedtālruņiem iPhone 12 būs ProMotion displeji

Arvien vairāk informācijas par jaunajiem iPhone 12 saimes viedtālruņiem atrodama internetā. Šoreiz to snieguši YouTube kanāla EverythingApplePro autori.

iPhone 12 līnijā vajadzētu būt četriem jauniem modeļiem: ar 5,4″ un 6,1″ ekrāniem un divkāršām kamerām, kā arī diviem iPhone 12 Pro ar trīskāršām kamerām ar Lidar skeneri un displejiem ar diagonāli 6,1 un 6,7 collas.

Dažādi avoti stāsta, ka iPhone 12 Pro modeļiem būs ekrāni ar 120 Hz atjaunināšanas frekvenci. Un EverythingApplePro puiši apgalvo, ka viedtālruņi atkarībā no situācijas spēs pārslēgties starp 60 Hz un 120 Hz režīmiem. Proti, tā ir ProMotion tehnoloģija – tāda pati kā planšetēm iPad Pro.

Vēl viena svarīga inovācija attiecas uz kameru. Saskaņā ar baumām – tai būs 3x optiskā tālummaiņa 2x vietā, kuru Apple ir izmantojusi pēdējos gados. Turklāt sola uzlabot attēlu kvalitāti slikta apgaismojuma gadījumā, optimizēt autofokusēšanas un stabilizācijas sistēmas darbību. Sagaidāma arī uzlabota Face ID sistēma ar plašāku pārredzamības leņķi.

Avots: EverythingApplePro

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top