Tehnoloģijas

Volkswagen tuvākajā nākotnē Krievijā ražošanu neatjaunos

Škoda un Volkswagen tuvākajā nākotnē Krievijā ražošanu neatjaunos

Volkswagen vieglo automobiļu struktūrvienības vadītājs Michael Arndt parakstījis vēstuli, ko saņēmuši zīmola Krievijas dīleri. Vēstulē teikts, ka  Volkswagen neatjaunos auto ražošanu Krievijā tuvākajā nākotnē, tomēr plānu par platformu slēgšanu Kalugā un Ņižņijnovgorodā pagaidām nav.

Sakarā ar augsto vispārējo nenoteiktības līmeni – mēs nevaram paredzēt datumu, kad Krievijā notiks atgriešanās ierastajā ražošanas režīmā, un plānot ražošanu 2022. gadā”, – teikts vēstulē.

Volkswagen apstiprināja, ka Krievijas dīleriem joprojām tiek piegādātas rezerves daļas, tomēr dažu no tām pieejamības samazināšanās dēļ automašīnu garantijas remonta laiks var palielināties.

Sakarā ar ārkārtējo situāciju un no tās izrietošajiem iemesliem – tādiem kā piegādes ķēžu traucējumi un piegāžu ierobežošana Krievijai Eiropas sankciju dēļ – atsevišķu rezerves daļu pieejamība var tikt ierobežota, savukārt var palielināties garantijas remonta gaidīšanas laiks.

Jau 3. martā Volkswagen apturēja ražošanu Kalugā un Ņižņijnovgorodā, kā arī uz laiku pārtrauca automašīnu eksportu. Tās darbības iespējamās atjaunošanas laiks kopš tā laika nav precizēts, bet visiem dīkstāvē nonākušajiem darbiniekiem tiek izmaksāta naudas kompensācija 2/3 apmērā no viņu standarta algas.

Avots: Avtonovostidnya

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top