Tehnoloģijas

Ar ko atšķiras Xbox Series S no dārgākā Xbox Series X

Ar ko atšķiras Xbox Series S no Xbox Series X

Kompānija Microsoft jau ir atklājusi nākamās paaudzes Xbox Series X spēļu konsoles galvenos parametrus. Taču no tās rudenī tiek gaidīts vēl viens paziņojums – par pieejamāku Xbox Series S konsoli ar koda nosaukumu Lockhart.

Tematiskais resurss TweakTow ir ieguvis detalizētus Xbox Series S parametrus un tos salīdzinājis ar Xbox Series X. Interesanti, ka TweakTown atsaucas uz The Verge redaktoru Tomu Vorenu (Tom Warren), kurš savā tvītā turpretim saka, ka parametrus paziņojis TweakTown.
Lai kā tur arī nebūtu – abi avoti parāda ekrānuzņēmumu par Xbox Series X un Xbox Series S parametriem.

Kāda atšķirība starp Xbox konsolēm 2020

Neraugoties uz tādu pašu 7 nanometru astoņkodolu CPU, Xbox Series S ievērojami zaudē GPU veiktspējas ziņā – 4 TFLOPS, pret 12,15 TFLOPS Xbox Series X. Lieta tāda, ka ir samazināts Compute Unit (CU) bloku skaits un to frekvences – līdz 20 gab. un 1,55 GHz, savukārt vecākajam modelim ir 52 bloki ar frekvenci 1,825 GHz. Xbox Series S ir arī mazāks video atmiņas apjoms – 10, nevis 16 GB GDDR6.

Rezultātā konsole atbalsta video apstrādi 1440p kvalitātē ar ātrumu 60 kadri sekundē. Tiek apstiprināts, ka Xbox Series S nav paredzēta optiskā piedziņa. Diska apjoms vēl netiek precizēts.
Pēc neoficiālas informācijas – Xbox Series S konsoles tirdzniecība varētu sākties vienu dienu pirms tās “vecākā brāļa” – 5. novembrī, bet cena būs 399 dolāri vai eiro, atkarībā no reģiona.

Avots: Tweaktown

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top