Tehnoloģijas

2021. gada nozīmīgākie automašīnu ražotāju jaunumi Baltijā

2021. gada nozīmīgākie automašīnu ražotāju jaunumi Baltijā

FIAT 500

Šogad Baltijas valstu autovadītājiem būs iespēja iepazīties ar vairākiem nozīmīgiem jaunumiem transporta nozares attīstībā. Tādi atpazīstami automašīnu ražotāji kā Fiat, Fiat Professional, Abarth, Alfa Romeo un Jeep nāks klajā ar jaunākajiem modeļiem un būtiski paplašinās pārstāvniecības tīklu Latvijā, lai nodrošinātu autovadītājiem ērtāku un pieejamāku servisu. 

Pirmais elektriskais Fiat

Autoražotājs Fiat šogad piedāvās savu pirmo elektromobili Baltijas valstīs. Par spīti jaunajam elektriskajam iekšdedzes dzinējam, ārēji Fiat 500 saglabās savu plaši pazīstamo formu, stilu un noskaņu. 42 kW akumulators ļaus nobraukt 320 kilometrus ar vienu uzlādi, un pat 450 kilometrus pilsētas režīmā (saskaņā ar Pasaulē saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūru (WLTP)). Pilsētā autovadītājiem noderēs ātrās uzlādes funkcija, kas ļauj nieka 5 minūtēs uzlādēt Fiat 500 tik daudz, lai tas spētu nobraukt 50 kilometrus. Elektriskais Fiat 500 Baltijas valstīs būs pieejams marta nogalē.

2021. gada nozīmīgākie automašīnu ražotāju jaunumi Baltijā

Fiat 500

Praktiskākais Fiat modelis piedzīvos pārmaiņas

Izmaiņas šogad piedzīvos arī praktiskais Fiat Tipo modelis, kas jaunā versijā Baltijas valstīs parādīsies pavasara beigās. Automašīnai ir drosmīgākas līnijas un dinamiskāks siluets. Tāpat atjauninātajam Fiat Tipo ir videi draudzīgāks dzinējs, kā arī jaunākās vadītāja atbalsta un drošības sistēmas. Modelis, tāpat kā iepriekš, ir pieejams ar hečbeka, sedana vai universāla virsbūvi.

Fiat jaunumi komerciālo transportlīdzekļu segmentā

Šogad uzņēmums turpinās strādāt pie profesionālo auto virziena uzlabojumiem. Vasarā Baltijas valstīs tiks ieviests pilnībā elektrisks furgons E-Ducato. Atkarībā no izvēlētā akumulatora, ar vienu uzlādi tas varēs nobraukt no 200 līdz 330 kilometriem.

Tāpat atjaunots tiks arī Fiat Doblo, kas trīs gadus pēc kārtas ir triumfējis kā labākais vieglais kravas automobilis prestižajā “What Van?” konkursā. Tam būs jauna informācijas sistēma ar 7 collu skārienjutīgu ekrānu un stilīgu pārgājienu komplektu. Modelis Baltijas valstīs parādīsies šī gada otrajā pusē.

Jeep gadadiena un jaunumi ekskluzīvajā segmentā

Jeep Gladiator

Jeep gadadiena un jaunumi ekskluzīvajā segmentā

2021. gadā Jeep svinēs savu 80 gadu jubileju Eiropā, kam par godu būs pieejami īpaši gadadienas modeļi. Wrangler, Compass, Renegade un citi modeļi, kas marķēti ar gadadienas emblēmu, tiks aprīkoti ar unikāliem stila elementiem, ekskluzīva dizaina sēdekļiem un riteņiem.

Jubilejas gadā Baltijas valstīs parādīsies arī pirmais Jeep ekskluzīvā segmenta pikaps Gladiator. Veidots uz ikoniskā Wrangler modeļa bāzes, tas mantojis tās pašas labās bezceļa īpašības.

Atvērta dizaina korpusam būs arī 153 cm garš kravas nodalījums, padarot auto ļoti daudzfunkcionālu. Jeep Gladiator būs pieejams ar 3 litru V6 turbodīzeļa motoru, kas attīsta pat 264 zs jaudu, un auto spēs pavilkt vairāk nekā 2700 kg smagu kravu.

Videi draudzīgajiem pilsētas visurgājējiem šogad pievienosies arī Renegade 4xe un Compass 4xe, kas pagājušajā gadā tika prezentēti Ženēvas auto izstādē. Wrangler 4xe Baltijas valstīs parādīsies jau vasarā. Šis būs pirmais Wrangler ar no tīkla darbināmu hibrīda elektrodzinēju. Tā hibrīddzinējs attīsta 375 zs jaudu, un elektrorežīmā varēs nobraukt 40 kilometrus. Tāpat jau septembrī pie Jeep entuziastiem Baltijas valstīs nonāks arī jauns, kompakts pilsētas apvidus auto.

Giulia Quadrifoglio

Alfa Romeo Stelvio and Giulia

Uzlecošā zvaigzne

Pavasaris būs veiksmīgs Alfa Romeo zīmola cienītājiem, jo Baltijas valstīs parādīsies jaunais sedans Giulia ar Quadrifoglio emblēmu, kas ievērojami atšķirsies no standarta modeļiem. Galvenā atšķirība – V6 dzinējs ar divām turbīnām un 510 zs jaudu. Giulia Quadrifoglio izstaros itāļu aizraušanos ar autosportu un braukšanas stilu. Baltijas valstu autovadītāji testa braucienos varēs iepazīties ar šīm emocijām un izmēģināt jauno automašīnu. Taču jāņem vērā, ka testa braucieni būs pieejami tikai ierobežotu laiku, atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī.

Vēl ērtāks un pieejamāks serviss visā Baltijā

Kā stāsta Pauļus Kudriavcevas, importētāja Autobrava Baltic direktors, prieku sagādā ne tikai uzņēmuma ziņu pārpilnība, bet arī ievērojami paplašinātais pārstāvniecības tīkls Latvijā, kas padarīs jaunās automašīnas pieejamākas un nodrošinās autovadītājiem ērtākus servisa apstākļus.

“Pagājušajā gadā mēs veiksmīgi paplašinājām Fiat, Fiat Professional, Abarth, Alfa Romeo un Jeep pārdošanas un servisa tīklu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Tas mums palīdzēs šogad pienācīgi ieviest jaunus automašīnu modeļus. Tāpat paplašinātais pēcpārdošanas biroju tīkls ļaus ērti sniegt pakalpojumus pašreizējiem klientiem visās Baltijas valstīs,” stāsta P. Kudriavcevas.

Šāda Autobrava attīstība ir īpaši izdevīga biznesa klientiem, jo ​​Fiat Professional komerciālos transportlīdzekļus varēs apkalpot jebkurš no šiem servisa centriem Baltijas valstīs. Latvijā ir atvērti veseli trīs jauni servisa punkti – Liepājā, Jēkabpilī un Kuldīgā. Tāpat arī Igaunijā kopš vasaras  Fiat Professional ir iespējams iegādāties un remontēt Tallinā, Tartu, Pērnavā un Kohtla-Jervē. Lietuvas esošajam tīklam pievienojās Autecha Panevēžā

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top