Tehnoloģijas

Audi e-tron GT pirmizrāde Latvijā

Audi e-tron GT pirmizrāde Latvijā

Audi e-tron GT

Šodien, 28. jūlijā, Progresa svinību ietvaros Audi Latvijā prezentēja e-tron GT, kas pārliecinoši demonstrē zīmola jaunās progresa ēras un “Future is an Attitude” (Nākotne ir attieksme) pārliecības sākšanos. Tagad zīmola progresīvākais modelis pieejams apskatei Audi centrā Moller Auto Rīga.

Ar ilgtspējīgo dizainu un sportisko DNS e-tron GT  uzstāda ne vien jaunu latiņu premium elektroauto segmentā, bet arī acīmredzami pierāda, ka bezkompromisu elektromobilitāte ir jau šodien.

“Šis viennozīmīgi ir skaistākais Audi, kādu zīmols līdz šim ir radījis, un tā ikonisko dizainu pārspēt būs liels izaicinājums. Ne vien futūristiskā āriene e-tron GT padara par īstu mākslas šedevru, bet arī tā tehnoloģijas, kas iemieso zīmola jaunās ēras stratēģiju,” stāsta Ilgvars Ļubka, Audi zīmola vadītājs Latvijā un Lietuvā.

Audi Latvijā prezentēja e-tron GT

Neatvairāms, ilgtspējīgs dizains apvienojumā ar Audi sportisko DNS

Audi e-tron GT eksterjers ir ikonisks, kas jo īpaši izceļ automobiļa progresīvo raksturu. Katra virsma un līnija ir harmoniska, sākot ar priekšējiem lukturiem, kas papildu komplektācijā pieejami ar lāzera gaismām, un beidzot ar lielo gaisa izkliedētāju aizmugurē. Virsbūves līnijas ir aerodinamiskas, bet pretestības koeficients ir 0,24. Arī interjers atbilst klasiskam Gran Turismo dizainam – autovadītāja un priekšā sēdošā pasažiera sēdekļi uzstādīti sportiski zemā pozīcijā un tos atdala plata centrālā konsole, savukārt aizmugurējie sēdekļi nodrošina pietiekami daudz vietas arī pieaugušajiem. Turklāt dizains ir izstrādāts, domājot par ilgtspējīgiem risinājumiem – interjerā nav izmantota āda, kā arī ievērojama daļa apdares izgatavota no pārstrādātiem materiāliem.

Gran Turismo konceptuāli ir sportisks, garām distancēm piemērots automobilis ar pirmšķirīgu dinamisku vadāmību. Arī Audi e-tron GT un RS e-tron GT piemīt šīs īpašības, ko noteikti apliecina arī fakts, ka dinamiskie modeļi dala montāžas līniju ar zīmola superauto R8. Atkarībā no modeļa elektriskie motori rada attiecīgi 476 ZS vai 598 ZS jaudu, nodrošinot dinamiska spurta iespējas. e-tron GT ir iespaidīga nobraukšanas distance ar pilnu akumulatoru – līdz pat 488 kilometriem (WLTP ciklā), ko nodrošina akumulators ar 86 kWh ietilpību. Tā 800 voltu tehnoloģija nodrošina ātru līdzstrāvas uzlādi ar neto jaudu līdz 270 kW. Sportisko raksturu viennozīmīgi paspilgtina arī unikālā e-tron GT sporta skaņa, kas pieejama papildu aprīkojumā.

Tāpat kā visi Audi modeļi, arī e-tron GT ir pilnībā savienots. Informācijas un izklaides sistēma, Audi Connect nodrošinātie tiešsaistes pakalpojumi un autovadītāja asistentu sistēmas ir mūsdienu prasībām atbilstošas.

Audi e-tron GT piedzivo pirmizradi Latvija

Progresa svinības

Audi Progresa svinības un e-tron GT pirmizrāde Latvijā tika atzīmēta kopā ar savas nozares speciālistiem, kuri arī tic pārliecībai, ka progress un attīstība ir veiksmīgas nākotnes stūrakmens. Pirmizrādes vadītājam Valdim Melderim uz sarunu par ilgtspēju, progresu un elektromobilitāti pievienojās uzņēmējs Aigars Nords, foruma “Līdere” dibinātāja un organizatore Solvita Kabakova, kā arī Audi zīmola vadītājs Latvijā un Lietuvā Ilgvars Ļubka.

Progresa svinību ietvaros Audi Latvijā prezentēja e-tron GT

Video – Audi e-tron GT pirmizrāde Latvijā. Progresa svinības 2021

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top