Aliexpress

Automātiskais zobu pastas dozators Xiaomi Smartknow

Xiaomi Smartknow automātiskais zobu pastas dozētājs - noderēs ikvienā mājoklī.

Mēs esam atraduši vēl vienu interesantu ierīci no Xiaomi plašā piedāvājuma klāsta. Xiaomi Smartknow automātiskais zobu pastas dozētājs – noderēs ikvienā mājoklī.

Kas ir Xiaomi Smartknow

Pēc būtības tas ir zobu pastas dozators, kas ne tikai uzspiedīs pastu uz zobu birstes, bet arī nodezinficēs pašu birsti.

Xiaomi Smartknow automātiskais zobu pastas dozētājs - noderēs ikvienā mājoklī.

Tā iekšpusē ir uzstādīts infrasarkanais sensors, kas palīdz ierīcei noteikt, kad pasta jāuzspiež uz zobu sukas. Dozators izspiedīs nepieciešamo pastas daudzumu un ar ultravioletajiem stariem nodezinficēs birstīti. Pēc ražotāja teiktā – procesā tiks iznīcināts 99,9% baktēriju.

Augšējais nodalījums ir noņemams – to var viegli mazgāt un turpat papildināt pastu. Iekšpusē uzstādītā akumulatora jauda ir 1200  mAh, ar vienu uzlādi pietiek 60 dienām.

Dozatoru var novietot uz virsmas vai arī pielīmēt pie sienas ar līmlenti. Papildus var iegādāties tā paša zīmola glāzi, kura dezinficē vairākas sukas vienlaicīgi. Princips ir vienkāršs: novietojiet glāzi ar sukām uz  īpaša paneļa un ultravioletie stari tiks izskliedēti pa visu glāzes virsmu. Glāzes tilpums ir  300 ml.

Dezinfikcējam zobu birstes 2020

Glāzē ir iebūvēts akumulators ar jaudu 800 mAh. Viena uzlāde pietiks līdz 30 dienām.

Cik maksā Xiaomi dozators un zobu birstes dezinfekcijas glāze

Automātisko dozatoru Xiaomi Smartknow  var iegādāties par € 30,70 € 1,72 + transporta izdevumi, dezinfekcijas glāze maksās € 22,92 + € 1,72 transporta izdevumi. 

Preces var iegādāties Aliexpress veikalos.

 

zobu pastas dozators Xiaomi Smartknow

PAPILDUS PAR XIAOMI:

Pašas populārākās Xiaomi preces AliExpress veikalos

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top