Biržas

BitFlyer ļaus eiropiešiem iegādāties kriptovalūtas, izmantojot maksājumu kartes

BitFlyer ļaus eiropiešiem iegādāties kriptovalūtas, izmantojot maksājumu kartes

Japānas licencētās biržas BitFlyer Eiropas struktūrvienība šo ceturtdien paziņoja par kriptovalūtu “tūlītēja pirkuma” opcijas pievienošanu, kam pateicoties, lietotāji varēs iegādāties digitālos aktīvus, izmantojot debeta un kredītkartes, kā arī vietējās maksājumu sistēmas – tādas kā Sofort, iDeal un GiroPay.

“Pielāgojot savu piedāvājumu atbilstoši mijiedarbības pieredzei ar tradicionālajiem risinājumiem elektroniskās komercijas jomā – mēs palīdzam  nodot kriptovalūtas plašai auditorijai”, – paziņoja BitFlyer Europe operāciju direktors Endijs Braiants.

Netiek paziņots – kāda starpnieka pakalpojumus birža izmantos fiat maksājumu pieņemšanai un kāda būs komisijas maksa.

Oktobrī BitFlyer Eiropas struktūrvienība prezentēja savu mobilo lietotni un pašreiz piedāvā septiņu kriptovalūtu maiņas servisu: bitkoina, Ethereum, LitecoinBitcoin Cash, Ethereum Classic, Monacoin un Lisk.

Vasarā BitFlyer aktivizēja maiņas servisu savā Eiropas struktūrvienībā. BitFlyer Europe paziņoja, ka jaunā tirdzniecības platforma paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas lietot “vienkāršu bitkoina pirkšanas un pārdošanas veidu – no iesācējiem līdz pieredzējušiem treideriem”.

Tajā pašā laikā birža draud, ka var iesaldēt to lietotāju kontus, kuri tiks turēti aizdomās par apzinātu manipulāciju ar tirgus cenām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top