Visas ziņas

3. globālais forums “Blockchain Life 2019” norisināsies Singapūrā

3. globālais forums “Blockchain Life 2019” norisināsies Singapūrā

2019. gada 23.-24.aprīlī globālajā forumā Blockchain Life 2019 Singapūrā tiksies blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas nozares pārstāvji.

| 5000+ apmeklētāji
| 80+ runātāji
| 70+ valstis

| 120+ stendi

Forumā pulcēsies starptautisko blokķēdes tehnoloģijas kompānju vadošie vadītāji, kriptovalūtas tirgotāji un analītiķi, fondu pārstāvji un investori, ICO UN STO projektu pārstāvji, programmu izstrādātāji, lai apspriestu jaunākās nozares tendences, stratēģijas, inovācijas un runātu par to, kā nopelnīt naudu šajā nozarē.

Blockchain Life forums ir ikgada pasākums, kurā vienkopus pulcējas starptautiskie blokķēdes tehnoloģijas un kriptovalūtas nozares pārstāvji. 2018. gadā šāda veida pasākums norisinājās Sanktpēterburgā. Tas bija nozares lielākais pasākums Eiropā, kurā pulcējās vairāk nekā 5000 apmeklētāji.

«Blockchain Life» forumu galvenie runātāji bija: Roger Ver (Bitcoin.com dibinātājs), Sergei Khitrov (Listing.Help, Icotop.io dibinātājs), Jason Hu (WBO), Miko Matsumura (Evercoin), Martin Kuvandzhiev (Bitcoin Gold līdzdibinātājs), Edward Chen (Huobi platforma), Aldrich Victorino (Okex platforma), Charles Cai (Dalian Wanda Group) un citi nozares profesionāļi.

Blockchain Life 2019 forums notiks Marina Bay viesnīcā, kas atrodas Singapūras centrā. Pasākuma apmeklētāji varēs vērot vadošo ekspertu prezentācijas, satikties ar starptautisko kompāniju pārstāvjiem izstāžu zonā un apspriesties ar tiem, kurus arī interesē kriptovalūtas nozare.

Drīzumā būs pieejams pirmo foruma runātāju saraksts.

Iegādājieties pirmās īpašās cenas biļetes sākot no 149  ASV dolāriem: https://asia.blockchain-life.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top