Biržas

FTX paziņo par bankrotu un Sems Bankmans-Frīds pamet amatu

FTX paziņo par bankrotu un Sems Bankmans-Frīds pamet amatu

Kriptovalūtu birža FTX savā Twitter kontā publicēja paziņojumu, ka tā iesniedz bankrota pieteikumu – uzņēmums sāks aktīvu pārbaudes un monetizācijas procesu par labu visām ieinteresētajām pusēm.

Kopā ar Alameda Research un 130 citiem saistītiem uzņēmumiem kompānija gatavojas maksātnespējas procedūrai. Izņēmums ir Ledger X, FTX Digital Markets, FTX Australia Pty un FTX Express Pay.

Saskaņā ar paziņojumu kriptovalūtu biržas izpilddirektors un dibinātājs Sems Bankmans-Frīds atkāpjas. Viņu aizstās Džons J. Rejs III. Viņš būs FTX izpilddirektors uz lietas izskatīšanas laiku, strādājot ar regulatoriem.

Tagad kriptobirža piedzīvo lielas grūtības – ar to tiek lauzti iepriekš noslēgtie līgumi. Tas nonāca tiktāl, ka Bahamu salas, kur atrodas FTX galvenā mītne, iesaldēja uzņēmuma aktīvus un iecēla pagaidu likvidatoru, lai aizsargātu investorus.

Neskatoties uz notiekošo, kriptovalūtu biržai izdevās panākt vienošanos ar uzņēmuma TRON vadītāju – Džastinu Sanu, kurš piekrita nodrošināt biržai apgrozāmo kredītlīniju ar limitu 13 miljonu dolāru apmērā, lai FTX lietotājiem palīdzēt izņemt noguldījumus no tirdzniecības platformas.

Iepriekš rakstījām par FTX:

Kāpēc kritptovalūtu tirgus vērtība ir samazinājusies, un kāda tam ir saistība ar FTX biržas tokenu?

Binance komentārs saistībā ar potenciālā FTX biržas iegādes darījuma neturpināšanu

Kur pazuda kriptovalūtu biržas FTX finašu līdzekļi?

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top