Spēles

Gran Turismo 7 no PlayStation 5 izspiedīs visu iespējamo jaudu

Gran Turismo 7

Foto: Youtube

PlayStation 5 spēļu prezentācijā geimeriem parādīja jauno Gran Turismo, kas – no jaunās konsoles izspiedīšot visu iespējamo jaudu.

Pēc PlayStation Eiropas viceprezidenta Saimona Ratera teiktā – Gran Turismo 7 izmantos visas PlayStation 5 iespējas. Tas attiecas ne tikai uz grafiku, bet arī ātru lejupielādi, kas samazināta līdz minimumam, un arī 3D audio. Pēdējais ļaus ne tikai noteikt – no kuras puses sāncensis gatavojas apdzīt – bet arī to, pie kāda bolīda stūres tas atrodas.

“Sēžot kabīnē, 3D skaņa ļauj dzirdēt jums aizmugurē vai priekšā braucoša Ferrari rūkoņu un jūs varat atpazīt atšķirību starp šo un Maserati dzinēja troksni,” – saka Raters.

Sony pārstāvis atzīmēja arī DualSense kontrolera darbību, kas ļaus sajust atšķirību starp trases gludo asfaltu un smilšainajiem bezceļiem:

“Vadot automašīnu ar DualSense kontroleri, jūs rokās jutīsiet atšķirību starp gludi viļņainu asfalta ceļu un smilšainu grants trasi. Paātrinātāja nospiešana ļoti atšķirsies no bremžu pedāļa vai pārnesumkārbas sviras nospiešanas”.

Video Gran Turismo 7

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top