Tehnoloģijas

HarmonyOS: Savienojums vienkāršākai dzīvei

HarmonyOS: Savienojums vienkāršākai dzīvei

Huawei pārstāvja Vana Čenlu (Wang Chenglu) uzruna pasākumā TEDxHouHai

Spiediens, kas dzen uz priekšu

Šenženā Ķīnā, 2021. g. 7. aprīlī.

Vans Čenlu, Huawei Patērētāju Biznesa grupas Programmatūras inženierzinātņu departamenta prezidents, kā arī mākslīgā intelekta un visu scenāriju inteliģences biznesa vienības direktors, sniedza galveno uzrunu TEDxHouHai pasākumā “Savienojums vienkāršākai dzīvei.” Uzrunas laikā viņš norādīja, ka mobilā interneta industrija, kuras pamatā ir viedierīces, ir iegājusi pārejas periodā. Viņš arī runāja par to, kā lietu interneta (IoT) jaudīgā attīstība sniegs vēsturisku iespēju industrijas transformācijai. Vans arī aicināja nozares spēlētājus sadarboties, lai veidotu bagātīgu jaunu ekosistēmu un kopīgi ienāktu mobilā interneta laikmetā.

Tehnoloģijas maina dzīves un veicina sapņus

Tehnoloģijas spēj mainīt pasauli,” sacīja dr. Vans. “Kad biju bērns, mans sapnis bija mājās skatīties kinofilmas, un tagad to varam darīt visur. Mobilā interneta ātrā attīstība ir nodrošinājusi bez skaidras naudas norēķinus, iepirkšanos internetā, kā arī taksometru pasūtīšanu aplikācijā. Tas viss ir ļoti nopietni mainījis mūsu dzīves.”

“Tomēr ir arī skaidrs, ka mobilā interneta industrija, kuras centrā ir mobilais tālrunis, patlaban saskaras ar spiedienu,” viņš turpināja. “Globālo viedtālruņu piegāde sāka samazināties 2018. gadā, un 2020. gadā bija vērojams aptuveni 6 procentu kritums salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Kopš 2018. gada, vidējais laika posms, kādu klienti katru dienu pavada lietojot mobilo telefoni ir saglabājies — starp četrām un piecām stundām dienā. Tas nozīmē, ka industrija ir sasniegusi kritisku punktu un ka būs nepieciešama tās transformācija.”

HarmonyOS: Savienojums vienkāršākai dzīvei

“Kādas ir attīstības iespējas nākamajā tehnoloģiju attīstības posmā? Nekad nebeigsies mūsu centieni strādāt pie arvien jauniem tehnoloģiskajiem risinājumiem. Lietotāju rīcībā būs arvien viedākas un viedākas ierīces, un vēlamies, lai tās efektīvāk sadarbotos savā sarpā, nevis vienatnē. Tas ir tieši tāpat, kā cilvēki var komunicēt cits ar citu. Mērķis ir nodrošināt visuresošus savienojumus, lai vairākas viedierīces kļūtu ar VIENU viedu asistentu.”

“Vieds rokaspulkstenis, piemēram, varētu automātiski izslēgt gaismas, kad saprot, ka lietotājs ir aizmidzis. Gaisa kondicionieris automātiski kontrolēs temperatūru, lai nodrošinātu ērtāku gulēšanu. Lietošanam šie risinājumi sniegs uzticama mājkalpotāja pieredzi. Vingrošanas aprīkojums būs saiknē ar līdzi nēsājamu viedīrīci un varēs kalpot par personīgo treneri, piedāvājot treniņa laikā zinātnē balstītus norādījumus, balstītu visaptverošā datu analīzē, kas tiktu veikta reālajā laikā.”

“Dažādu ierīču pamatā ir dažādas operētājsistēmas, un tas nozīmē, ka tās ir grūti savienojamas, nemaz nerunājot par vienotas viedīrieces funkciju veikšanu. Savienotam dzīvesstilam vajadzīgas ierīces, kuras sazinās vienā un tajā pašā valodā.”

HarmonyOS: Savienojums vienkāršākai dzīvei

HarmonyOS ļauj ierīcēm sazināties vienā un tajā pašā valodā

HarmonyOS ir nākamās paaudzes operētājsistēma, un tā ļauj dažādām viedierīcēm savienoties un sadarboties vienā un tajā pašā valodā. HarmonyOS ļaus lielākam skaitam ierīču savienoties un sadarboties daudz labāk kā jebkad agrāk, nodrošinot lietotājam draudzīgu pieredzi darbojoties ar visām viedierīcēm. HarmonyOS arī iedvesmo tehnikas ražotājus domāt plašāk viedierīču virzienā. Šī sistēma piesaista vairāk lietotāju viedierīcēm kā mobilie telefoni. Tas viedo un digitālu industriju transformācijas jaunais posms.

Dr Vans sacīja, ka Huawei mērķis ir šī gada laikā ieviest HarmonyOS 300 miljonos ierīču, un kopā ar partneriem cer ap HarmonyOS radīt spēcīgu ekosistēmu. Tas ļaus lielākam skaitam cilvēku ar tehnoloģiju palīdzību sasniegt savus sapņus, savukārt patērētājiem tas nodrošinās vienkāršāku un labāku dzīvi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top