Pasākumi

Elektroauto “ŠKODA Enyaq Coupe iV” Baltijas pirmizrāde (Video)


No 29. aprīļa līdz 1. maijam “ŠKODA Latvija” ekspozīcijā izstādē “Auto 2022” notika trīs auto pirmizrādes: elektroauto “Enyaq Coupe iV” Baltijas pirmizrāde, “Fabia Monte Carlo” Baltijas pirmizrāde un atjaunotā “Karoq Sportline” prezentācija.

Jaunais “Enyaq Coupe iV” ar dinamisko izskatu un sportiskajām, elegantajām līnijām, papildina veiksmīgo elektrisko modeli “Škoda Enyaq iV”, pievienojot klāstam vēl emocionālāku versiju.
“Enyaq Coupe iV” ir pieejami četri spēka agregātu varianti. Jaudas lielums ir sākot no 132 kW* ar aizmugurējo riteņu piedziņu modelī “Enyaq Coupe iV 60”, kas ir aprīkots ar 62 kWh akumulatoru (neto: 58 kWh).

Elektroauto “ŠKODA Enyaq Coupe iV” Baltijas pirmizrāde (Video)

“Enyaq Coupe iV 80” ir pieejams ar aizmugurējo riteņu piedziņu, kas sniedz 150 kW jaudu no 82 kWh akumulatora (neto: 77 kWh). “Enyaq Coupe iV 80x” ar sistēmas kopējo jaudu 195 kW**, kā arī 220 kW** “Enyaq Coupe RS iV” izmanto otro elektromotoru uz priekšējās ass papildu lielākam akumulatoram, lai nodotu jaudu pilnpiedziņai. Liels telpas plašums pasažieriem, 570 litru bagāžas nodalījums un interjera dizaina koncepcijas.

Elektroauto “ŠKODA Enyaq Coupe iV” Baltijas pirmizrāde (Video)
Pateicoties automašīnas uzbūvei un garai riteņu garenbāzei, MEB platforma paver jaunas iespējas attiecībā uz virsbūves proporcijām un dizainu. Tā kā vilces akumulators ir pilnībā integrēts elektroauto grīdā, tiem nav transmisijas tuneļa, un vieta, kas ir pieejama aizmugurējiem pasažieriem, ir īpaši plaša. “Enyaq Coupe iV” bagāžas nodalījuma ietilpība ir 570l.
Automašīnas interjeru definē dizaina koncepcijas, kuras ir iedvesmojušas mūsdienu dzīves vides un dabisku, ilgtspējīgi apstrādātu un pārstrādātu materiālu izmantošana – tieši tāpat kā “Enyaq iV”

Elektroauto “ŠKODA Enyaq Coupe iV” Baltijas pirmizrāde (Video)

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top