Mainings

Kādu hasrate sagaidīt no GeForce 2080 Ti un citiem Nvidia jaunumiem

 

Nesen Nvidia pieteica videokaršu RTX 20 jaunāko paaudzi. Kā paziņojuši kompānijas pārstāvji – līnijas labākā videokarte būs sešas reizes jaudīgāka par iepriekšējo paaudzi.

Avoti izanalizējuši labāko videokarti Nvidia RTX 2080 Ti. Tai ir 11 Gb atmiņa GDDR6 un caurlaides spēja 616 Gb/s. GPU izveidota uz 12 nanometru čipa bāzes ar Turing arhitektūru.

GeForce RTX 2080 Ti jau kļuvusi par visjaudīgāko videokarti pasaulē.

GeForce 2080 Ti un citiem Nvidia jaunumiem

Par jaunās maineru līnijas potenciālu arī pagaidām nav precīzas informācijas. Tomēr, pēc vispesimistiskākajām prognozēm RTX 2070 izdos no 85 megahash sekundē. Labākais eksemplārs RTX 2080 Ti varēs attīstīt līdz vismaz 140 megahash sekundē.

Salīdzinājumam: tagadējās Nvidia un AMD paaudzes dažu karšu maksimālā jauda  ir 54 megahash un arī ne ar rūpnīcas iestatījumiem.

Bitmain asiki Ethereum izdod aptuveni 190 megahash sekundē, turklāt katras iekārtas vienības cena ir virs 1260 dolāriem. Atgādinām – jau pavisam drīz RTX 2080 Ti varēs nopirkt par 1200 dolāriem, bet RTX 2080 – par 800 dolāriem. Tāda notikumu gaita var padarīt Ethereum ASIC mainingu par bezjēdzīgu.

Neaizmirstiet, ka asikiem ir ļoti ierobežota likviditāte. Vecās paaudzes maininga iekārtas vairs nevienam nav vajadzīgas, kamēr videokartes tiek izķertas ne sliktāk kā karsti pīrādziņi. Jebkurā gadījumā – nopirktās GPU pēc tam varēs izdevīgi pārdot geimeriem vai grafiskajiem dizaineriem.

Līnijas RTX 20 sākumcena ir diezgan augsta, tādēļ pagaidām ne katrs geimeris izlems atjaunot savu datoru līdz videokaršu jaunākajai paaudzei. Nav tomēr arī zināms, kā tās sevi parādīs mainingā. Jo arī iepriekš Radeon Vega kartēm tika prognozētas lielas jaudas, bet rezultātā, tāds čiks vien bija. Atliek vienīgi gaidīt pirmās GPU piegādes maineriem un novērtēt to potenciālu.

Papildus Etherium, ar GPU palīdzību ir iespējams iegūt simtiem citu altkoinu. Iesakām maineriem uzmanīgi sekot tirgum. Nav izslēgts, ka tuvākajos pāris mēnešos hasrate ar altkoiniem var būtiski palielināties.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top