Tehnoloģijas

Kia Baltijas valstīs prezentē inovatīvo pilnībā elektrisko SUV EV9

 

Kia Baltijas valstīs prezentē inovatīvo pilnībā elektrisko SUV EV9

Sperot nozīmīgu soli ilgtspējīgas mobilitātes virzienā, Kia Baltijas valstīs prezentē inovatīvo EV9 – jauno elektrisko SUV. Izstrādāts, lai izsmalcināti apvienotu jaunākos tehnoloģiskos sasniegums ar klasē labākajām funkcijām, Kia EV9 ir gatavs no jauna definēt mainīgo elektrisko transportlīdzekļu tirgu Baltijas reģionā.

Balstoties uz Kia unikālo Opposites United dizaina filozofiju, EV9 iemieso harmoniju starp dabas iedvesmotu estētiku un modernākajām tehnoloģijām. Šis dinamiskais, uz tehnoloģijām balstītais SUV nav tikai auto, tā ir arī nākotnes jau šodien, kas aicina cilvēkus kļūt par daļu pašreiz notiekošās mobilitātes transformācijas.

EV9, Kia pirmais trīs sēdekļu rindu elektriskais SUV formāta flagmanis, apvieno fascinējošu braukšanu ar izcilu komfortu. Automobiļa spēkpilno, bet mierīgo stāju papildina viedi iekārtots salons, kas nodrošina patiesi relaksējošu komfortu visās trīs sēdrindās. Turklāt EV9 piedāvā lielisku 541 km sniedzamību, uz vibrācijām reaģējošu amortizāciju un īpaši izstrādātas riepas, kas mazina rites trokšņus un vibrāciju.

Kia Baltijas valstīs prezentē inovatīvo pilnībā elektrisko SUV EV9

EV9 ietver virkni modernu funkciju, piemēram, digitālos sānu spoguļus, durvīs integrētus rokturus un pārsteidzošu panorāmas displeju. EV9 ir pirmais modelis, kam programmatūru var atjaunināt, izmantojot jauno Kia Connect interneta veikalu. Tas nozīmē, ka šī auto īpašnieki varēs personalizēt savu mašīnu, gan atjauninot funkcijas, gan pievienojot vēlamās.

EV9 tika rūpīgi izstrādāts, ne tikai lai izceltos ar iespaidīgu siluetu, bet arī lai veicinātu videi saudzīgu dzīvesveidu. Modelis debitē ar vairākiem jauniem materiāliem. Pirmkārt – ādas alternatīva no bio-poliuretāna, kas daļēji iegūts no kukurūzas. Otrkārt – pārstrādāts PET jeb polietilēntereftalāts un termoplastiskais olefīns (TPO), kas izmantoti priekšējā panelī un durvīs. Treškārt – salona apdares materiāli no pēcpatēriņa plastmasas atlikumiem. Ceturtkārt – paklājiem un polsterējumam lietots pārstrādāts PET un jūrā pamesti zvejas tīkli – šie jaunizstrādātie materiāli ir mīksti un rada mājīgu sajūtu.

Kia Baltijas valstīs prezentē inovatīvo pilnībā elektrisko SUV EV9

EV9, kas veidots uz Kia elektromobiļiem paredzētās globālās modulārās platformas (E-GMP), ne tikai sola dāsnu salona ietilpību, bet arī nosaka etalonu tālajiem braucieniem, jo ar pilnu uzlādi spēj veikt 541 kilometru. Turklāt SUV ir aprīkots ar īpaši ātru 800 voltu uzlādes sistēmu, kas sniedzamību par 239 km var palielināt vien 15 minūtēs.

Kia Baltijas valstīs prezentē inovatīvo pilnībā elektrisko SUV EV9

Turklāt EV9 ir aprīkots ar divvirzienu uzlādes funkciju, kas īpašnieku dzīvesveidu var pavērst ilgtspējas virzienā. Pateicoties šai funkcijai, auto var ne tikai uzlādēties no elektrotīkla, bet var arī pats būt par enerģijas avotu, respektīvi – akumulatorā uzkrātajā elektrībā dalīties arī dažādām ierīcēm vai pat kalpot par nākotnes energoapgādes risinājumu mājoklim.

Kia Baltijas valstīs prezentē inovatīvo pilnībā elektrisko SUV EV9

EV9 ir apliecinājums Kia apņēmībai veidot ilgtspējīgu nākotni un pārveidot mobilitāti. Būdams uzņēmuma inovāciju pionieris, EV9 piedāvā 3. līmeņa autonomo braukšanu, un tas ir piemērs inovatīvu risinājumu integrācijai automašīnā. Uzņēmuma mērķis ir kļūt par līderi ceļā uz savienotu, pilnībā autonomu bezizmešu mobilitāti.

Kia EV9 jau ir pieejams pie autorizētajiem Kia dīleriem visās Baltijas valstīs. Pārstāvot ilgtspējīgu mobilitāti, EV9 piesaka ne tikai Kia, bet arī visas Ziemeļvalstu auto nozares pagrieziena punktu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top