Biržas

Birža Nasdaq laidīs klajā instrumentu tirdzniecībai kripto tirgū

 

Analizēt kriptovalūtu tirguViena no pasaulē lielākajām biržām – Nasdaq izstrādā servisu institucionālajiem investoriem, kas ļaus analizēt kriptovalūtu tirgu uzvedību. Par to raksta Coindesk.

Serviss apkopos ziņu aģentūru, sociālo tīklu un biržu datus. Tas sniegs investoriem iespēju prognozēt kriptovalūtu tirgus kustību un investēt konkrētos aktīvos – sacīja izdevuma avots. Paredzēts, ka jaunais rīks tiks integrēts 2017. gadā palaistajā Nasdaq Analītikas centrā.

Volstrīta sāk interesēties par kriptovalūtu

Analītikas centrs strādā pēc abonēšanas principa un ļauj investoriem sekot līdz iespējamām fiat valūtu (skaidras naudas) un valsts obligāciju kursu izmaiņām. Biržas pārstāvis netieši apstiprinājis tirdzniecības platformas nodomu laist klajā kriptovalūtu tirdzniecības instrumentus.

Ņemot vērā mūsu klientu interesi par kriptovalūtu tirgu, mēs pētām datus, kas saistīti ar šo nozari, un laižam klajā produktu, kuru vēl pētīsim.

Izdevuma avots piebilda, ka jaunajam servisam tiek veikta testēšana un tas būs pieejams novembrī.

Cerēsim, ka Nasdaq palaidīs servisu institucionālajiem investoriem. Tas ne tikai visādā ziņā izraisīs īslaicīgu bitkoina kursa pieaugumu, bet arī būs lielisks pierādījums Volstrītas interesei par kriptovalūtām.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top