Mainings

Ir atcelti hashrate ierobežojumi uz Nvidia videokartēm

Nvidia ir atcēluši hashrate ierobežojumus savām videokartēm

Viens no pasaules lielākajiem grafisko procesoru ražotājiem Nvidia iepriekš ierobežoja savu videokaršu jaudu, lai kriptovalūtu maineriem būtu mazāka interese izmatot viņu produkciju mainingā, taču tagad uzņēmums ir nolēmis atcelt ierobežojumus.

Covid-19 pandēmija izraisīja milzīgu pusvadītāju deficītu, tāpēc bija vērojams grafisko karšu iztrūkums. Mēģinot atrisināt problēmu, uzņēmums pārgāja uz videokaršu izlaišanu ar prefiksu LHR (Lite Hash Rate) nosaukumā, uz kurām programmatiski tika ierobežota jauda mainingā.

Septembra vidū Ethereum tīkls pārgāja uz Proof-of-Stake konsensa algoritmu, tāpēc tagad ir kļuvis neiespējami iegūt ETH monētas, izmantojot videokartes. Turklāt kriptovalūtu tirgus kritums ir būtiski ietekmējis maineru pieprasījumu pēc tām.

Kompānijā Nvidia acīmredzot ir nolēmuši savos produktos atspējot hasrata ierobežojumu. Jaunajā draivera versijā pat LHR videokartes pieslēdzot mainingam strādāja atkal uz pilnu jaudu. Tajā pašā laikā no uzņēmuma puses nav oficiāli paziņots par ierobežojumu atcelšanu.

Iepriekš tika ziņots, ka pēc Ethereum pārejas uz Proof-of-Stake Ķīnas videokaršu tirgus sabruka – to pārdošanas apjomi sasniedza zemāko līmeni vēsturē.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top