Mainings

Nvidia turpinās samazināt videokartēm maininga jaudas

NVIDIA videokartes ar ierobežotu maininga iespēju

Foto: Unsplash

Nvidia turpinās izmantot hashrate ierobežotāju, iegūstot Ethereum jauno modeļu videokartēs. Savā blogā kompānija raksta, ka jaunievedums tiks izmantots arī modeļos RTX 3080, RTX 3070 un RTX 3060 Ti.

Paredzams, ka šīs videokartes sāks piegādāt līdz mēneša beigām. Tām būs atzīme “Lite Hash Rate” vai “LHR”, lai “patērētājs precīzi zinātu, ko saņem”. Kompānija uzsvēra, ka turpina ievērot savu politiku saistībā ar “spēļu videokaršu paturēšanu geimeru rokās”.

Pirmo reizi hashrate ierobežotājs februārī tika izmantots modelī GeForce RTX 3060. Vēlāk kompānija izlaida draiveri, kas ļauj iegūt kriptovalūtu ar pilnu jaudu, taču to nosauca par kļūdu un turpmākajās versijās tādus misēkļus nepieļāva.

Vienlaikus Nvidia tiecas pārcelt profesionālus mainerus uz specializētām iekārtām (CMP), kas nav paredzētas ar grafiku saistītu uzdevumu risināšanai, un tāpēc to ražošana izmaksā lētāk. Tāpat arī tiek domāts, ka šie pasākumi atbaidīs spekulantus, kuri uzpērk videokartes tālākpārdošanai maineriem.

“Ja parastā cena eBay bija 2000 $, tad jaunajai jābūt aptuveni 1000 $. Tas var būt būtiski virs sākotnējās cenas – 500-600 $, taču cerēsim, ka tas ļaus geimeriem nopirkt vairāk karšu veikalā – un nevis eBay, jo tirgotājam karte ir jāpārdod ar ievērojamu peļņu, lai segtu eBay komisijas maksu, savu laiku un nodokļus”, – atzīmē kāds komentētājs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top