Tehnoloģijas

Tesla Model S Plaid braucēju reakcija uz elektroauto iespaidīgo paātrinājumu (Video)

Tesla Model S Plaid ātrums

 

Polardu ģimenes galva nolēma videoierakstā ierakstīt pirmo testa braucienu ar Tesla Model S Plaid elektromobili, kurā devās kopā ar sievu un saviem diviem bērniem, lai dalītos ar savām emocijām.

Vispirms pie stūres sēdās ģimenes galva, veicot vairākus testa braucienus,  pēc tam elektromobili vadīja sieva, bet vīrs turpināja dalīties ar brauciena iespaidiem. Pēc viņa teiktā, blogeri, kuri savās atsauksmēs asi izsakās par Tesla Model S Plaid elektromobiļa dinamiku, krietni pārspīlē. Lai gan ir jāatzīst, ka Tesla Model S Plaid elektromobiļu dinamika ir patiešām iespaidīga: jūs tiekat iespiests sēdeklī, drošības josta ir pievilkta un apkārtesošā ainava lielā ātrumā slīd jums garām. Spriežot pēc sarunām, bērniem šis brauciens nebija biedējošs: viņi to uztvēra kā atrakciju.

Tesla un SpaceX dibinātājs Īlons Masks sacīja, ka viņa kompānija otrajā ceturksnī ir saražojusi vairāk nekā 200 000 elektromobiļu. Taču reaģējot uz to, viņam tika ieteikts palēnināt Tesla elektromobiļu dinamiku un uzlabot vadības kvalitāti.

Šobrīd Tesla elektromobiļi nevar lepoties ar savu drošību, kā zināms, viens no pirmajiem Tesla Model S Plaid elektromobiļiem pagājušajā nedēļā aizdegās un auto īpašniekam bija grūtības izkļūt no tā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top