Bez tēmas

Xiaomi elektroniskais pulkstenis ar termometru un higrometru

Xiaomi-Mijia-pulkstenis

Turpinām meklēt AliExpress veikalos interesantus piedāvājumus. Šodien – Xiaomi Mijia Temperature And Humidity Electronic Watch par 14 eiro.

Xiaomi Mijia temperatūras un mitruma kontroles elektroniskais pulkstenis apvieno trīs ierīces vienlaikus. Papildus galvenajai laika atainošanas funkcijai, pulkstenī var redzēt arī gaisa temperatūru un mitruma līmeni. Abi šie parametri ir nozīmīgi dzīves komfortam, un, ja mājā ir optimāls mikroklimats, ekrānā parādās jautrs smaidiņš. Ja telpā ir sauss gaiss vai tajā ir karsts, pulkstenī ir redzama bēdīga sejiņa. Pulkstenis ir aprīkots ar 3,7 collu E Ink displeju ar labu skata leņķi un mazu enerģijas patēriņu, taču tam nav apgaismojuma. Pulksteņa darbībai ir paredzētās divas CR2032 baterijas, kas kalpo vidēji gadu.

 

Xiaomi Mijia

Mi Home funkcija ir pieejama tikai tad, kad pārslēdzaties uz Ķīnas reģiona iestatījumu. Ar pulksteni var kontrolēt gaisa kondicioniera un gaisa mitrinātāja darbību, ja tie atbalsta savienojumu ar Xiaomi “gudro” māju.

Pulksteni var novietot gandrīz uz jebkuras virsmas: komplektā ir statīvs, magnēts piestiprināšanai pie ledusskapja un divpusēja liplente, ja pārējie divi varianti neder.

Xiaomi Mijia Temperature And Humidity Electronic Watch par 14 eiro.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top