Tehnoloģijas

Xiaomi Mijia Solove P1 kukaiņu slazds

Labākais kukaiņu ķērājs

Tautas gudrības saka: gatavojiet ragavas vasarā, bet ratus – ziemā. Mēs arī piedāvājam sākt gatavoties vasarai, pērkot nepieciešamās lietas.

XIAOMI MIJIA SOLOVE P1 elektriskais kukaiņu slazds, kas tiek tirgots Aliexpress veikalos. Pasūtiet laicīgi, jo, kamēr prece tiks atsūtīta, var jau parādīties pirmie kaitinošie odi.

Kas ir Xiaomi Mijia Solove P1

Tas ir elektriskais kukaiņu slazds moskītu, odu un mušu iznīcināšanai. Ierīcei ir tradicionālās mušu pletnes forma, tikai ar to nevajag skraidīt pa istabu pakaļ vienam odiņam un attīstīt sevī samuraja iemaņas.  Xiaomi Mijia Solove P1 izdarīs to visu jūsu vietā.

Ierīce ir aprīkota ar 14 gaismas diodēm ar ultravioletā viļņa garumu 395 – 400 nanometri. Kukaiņi paši lido uz gaismu un slazds tos nogalina.

Ja ir liela vēlēšanās, ierīci var izmantot arī kā mušu sitamo pletni. Papildus tad vēl iegūsiet strāvas spēku cīnā ar kukaiņiem.

Cilvēkiem ierīce ir pilnīgi droša: papildu restes aizsargā pret nejaušiem pieskārieniem. Ultravioletā gaisma neietekmē redzi, ierīce neizdala smaku, skaņu vai arī kaitīgas ķīmiskas vielas.

Slazdu var izmantot arī ārpus mājas, tam ir baterija, kura nodrošina 30 dienu darbību bez uzlādes, atkarībā no izvēlētā režīma.

Xiaomi Mijia Solove P1 cena

Pērciet XIAOMI MIJIA SOLOVE P1  AliExpress veikalos par € 22,16 + transporta izdevumi

Avots: Aliexpress

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top