Tehnoloģijas

Apsildāmu sēdekļu un stūres pakalpojuma abonements. BMW tomēr nolemj ieviest šādu pakalpojumu vairākās valstīs

Apsildāmi sēdekļi un stūre ar abonēšanu. BMW tomēr ieviesa šādu pakalpojumu vairākās valstīs

BMW tomēr ir ieviesis pirms diviem gadiem izsludinātu pakalpojumu, kuru abonējot automašīnu īpašniekiem tiek piedāvātas vairākas jaunas funkcijas un tehnoloģijas. Viena no funkcijām ir arī  apsildāmi sēdekļi.

Šī funkcija ir kļuvusi pieejama Dienvidkorejā, taču, kā zināms, to jau varēja iegādāties pirms kāda laika dažos citos tirgos. Tajā pašā laikā kompānija BMW nesteidzas reklamēt šāda pakalpojuma piedāvājumu un pat nevarēja tieši atbildēt uz žurnālistu jautājumiem par šo jauno pakalpojumu.

Runājot par apsildāmajiem sēdekļiem, pakalpojuma abonēšanas maksā 18 ASV dolāri mēnesī. Ir iespējams arī iegādāties viena gada abonementu par 180 ASV dolāriem vai trīs gadu abonementu par 300 ASV dolāriem. Tiesa, pēdējā gadījumā šo funkciju ir vieglāk nopirkt uz visiem laikiem par 415 ASV dolāriem.

Apsildāmi sēdekļi un stūre ar abonēšanu. BMW tomēr ieviesa šādu pakalpojumu vairākās valstīs

BMW piedāvā abonēt arī apsildāmu stūri par 10 ASV dolāriem mēnesī. Turklāt BMW piedāvā vairākas funkcijas bez abonementa, tās var iegādāties jebkurā laikā pēc automašīnas iegādes, jo visa nepieciešamā aparatūra jau atrodas automašīnā, to tikai bloķē programmatūra. Tiek piedāvāta iespēja ierakstīt video no automašīnas kamerām (235 ASV dolāri), savukārt IconicSounds Sport funkcija ļauj atskaņot dzinēja skaņu, izmantojot automašīnas audio sistēmu (117 ASV dolāri).

Pagaidām nav skaidrs, kad tieši BMW uzsācis šo abonēšanas pakalpojumu, bet tas noteikti jau ir pieejams Dienvidkorejā, kā arī kopš 2020. gada BMW bija uzsācis līdzīgu abonēšanas programmas Lielbritānijā, Vācijā, Dienvidāfrikā un Jaunzēlandē.

BMW ConnectedDrive digitālajā veikalā ir iespējams iegādāties arī automātisko tālo gaismu pārslēgšanu (ap 260 dolāri), bezvadu Apple CarPlay (ap 450 dolāri) un adaptīvo BMW M piekares regulēšanu (ap 650 dolāri).

Avots: Jalopnik

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top