Pasākumi

Atvērto durvju diena pilotiem

Atvērto durvju diena pilotiem

Eiropas visstraujāk augošā un visilgtspējīgākā lidsabiedrība Wizz Air ar gandarījumu informē, ka 2022. gada pirmajos piecos mēnešos ir pieņēmusi darbā vairāk nekā 1000 stjuartu un 400 pilotu, tādējādi izvirzoties aviācijas nozares atveseļošanās priekšgalā. Lai izpildītu uzņēmuma uzdevumu līdz 2030. gadam izveidot 20 tūkstošu darbabiedru kolektīvu, Wizz Air nepārtraukti veic darbinieku atlasi savā tīklā, lai piesaistītu talantīgākās personas, kas ir izvēlējušās debesis par savu allaž saulaino biroju.

Wizz Air lepojas ar stipru daudzveidības kultūru un vairāk nekā 60 tautību kolēģiem, un mēs nenogurstoši turpinām pieņemt darbā jaunus kolēģus no visas Eiropas un ārpus tās 2022. un nākamajiem gadiem. Tāpēc 29. novembrī no plkst. 14:00 viesnīcā Elefant Hotel, Kalnciema Iela 90, Rīgā, Wizz Air organizē atvērto durvju dienu pilotiem, kuru laikā ir iespējams uzzināt vairāk par karjeras iespējām Wizz Air un pieteikties uz vēlamo amatu. Aviokompānija gaida pieteikumus kā no pieredzējušiem kapteiņiem un otrajiem pilotiem, tā arī tiem, kuriem vispār nav lidošanas pieredzes.

Atvērto durvju dienas darba kārtība

  1. Uzņēmuma prezentācija, tīklošanās un nākotnes plāni,
  2. Apmācību un nodarbinātības nosacījumi,
  3. Karjeras un izaugsmes iespējas, algu sistēmas un bonusi,
  4. Jautājumu un atbilžu sesija.

Uzņēmums saviem darbiniekiem piedāvā konkurētspējīgu atalgojumu, profesionālo apmācību, kompensāciju sākotnējās apmācības laikā, atlaides lidojumiem un citas priekšrocības. Wizz Air nodrošina draudzīgu, atbalstošu un starptautisku vidi, kurā ikvienam būs iespēja kāpt pa karjeras kāpnēm vairāk nekā 50 dažādās valstīs, kurās uzņēmums darbojas.

Par Wizz Air

Eiropas visstraujāk augošā zemizmaksu lidsabiedrība Wizz Air ekspluatē 173 Airbus lidmašīnu A320 un A321 avioparku. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 27.1 miljonu pasažieru izvēli finanšu gadā, kas beidzās 2022. gada 31. martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Pasaules vienīgā lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūra airlineratings.com nesen ir nosaukusi uzņēmumu par vienu no desmit visdrošākajām lidsabiedrībām pasaulē, ATW to ir atzinis par 2020. gada lidsabiedrību, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai privātpersona, atzīstot personas un organizācijas, kas izcēlušās ar izcilu sniegumu, inovācijām un izciliem pakalpojumiem. Wizz Air ir atzīta arī par “Ilgtspējīgāko zemo izmaksu aviokompāniju” Pasaules finanšu ilgtspējas balvā 2022.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top